Marta Linkiewicz bez respektu do Ewy Brodnickiej. Gorąco przed Fame MMA 18

Starcie Ewy Brodnickiej z Martą Linkiewicz na Fame MMA 18 to jeden z tych pojedynków, który zapowiada się najciekawiej. Influencerka, która jest już legendą federacji, nie czuje respektu przed walką z byłą mistrzynią świata w boksie.

Artur Babicz
Artur Babicz
Marta Linkiewicz zaatakowała Ewę Brodnicką YouTube / Marta Linkiewicz zaatakowała Ewę Brodnicką
Wydawało się, że Ewa Brodnicka z impetem wejdzie w świat freak fightów. Była mistrzyni w boksie jednak do tej pory nie zaprezentowała się najlepiej. Rozpoczęła od porażki z Anielą "SexMasterką" Bogusz, a później na punkty wygrała z narzeczoną Artura Szpilki - Kamilą Wybrańczyk.

Już w sobotę, 20 maja, czeka ją kolejne trudne zadanie we freak fightach. Na gali Fame MMA 18 zmierzy się z legendą tej federacji, Martą Linkiewicz. Popularna influencerka przez lata kojarzona była z imprezowego stylu życia, jednakże od kilku lat zaliczyła wielką przemianę i poświęciła się sportom walki. To wszystko powoduje, że "Linkimaster" nie czuje respektu przed rywalką, czego wyraz dała podczas konferencji przed galą.

- Wyślę cię do senatorium. Dostaniesz wpi****l od freaka i tyle będzie z twojej kariery - krzyczała Marta Linkiewicz do rywalki.

Ewa Brodnicka nie pozostawała dłużna i odgrażała się, iż wyśle rywalkę do szpitala. W pewnym momencie atmosfera pomiędzy paniami była tak napięta, że chciały rozstrzygnąć to jeszcze przed sobotnią galą. Ostatecznie ochroniarze powstrzymali zawodniczki.

W walce wieczoru gali Fame MMA 18 zobaczymy double main event z udziałem Amadeusza "Ferrariego" Roślika (więcej na ten temat TUTAJ). Ponadto w klatce wystąpią m.in. Robert Pasut, Dawid Rzeźnik czy Alan Kwieciński.

Zobacz także: Fani sportu szaleją na jej punkcie
Zobacz także: Adamek wycofał się z walki z Najmanem?

ZOBACZ WIDEO: Wzruszony Sebastian Przybysz. Pokazał, co dostał na gali KSW
Kto wygra pojedynek Marta Linkiewicz vs. Ewa Brodnicka?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×