Były rywal "Pudziana" sprawdzi Tomasza Sararę w K-1

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Tomasz Sarara
Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Tomasz Sarara
zdjęcie autora artykułu

Tomasz Sarara to kolejny zawodnik, który będzie walczył na gali CLOUT MMA 1. Utytułowany kickbokser i były wojownik organizacji KSW zmierzy się w pojedynku w formule K-1 w małych rękawicach. Jego przeciwnikiem będzie były zawodnik KSW, Jay Silva.

W tym artykule dowiesz się o:

5 sierpnia w warszawskiej hali COS Torwar odbędzie się przełomowe wydarzenie z pogranicza świata sportu i rozrywki. Organizacja Lexy Chaplin i Sławomira Peszki ogłosiła już kilka starć i nazwisk, które zdecydowanie rozgrzały internet.

Tomasz Sarara to ikona polskich sportów walki. Po latach walk w kickboxingu i MMA postanowił pokazać moc sportowych pojedynków na galach freak-fightowych. Słynący z barwnego języka zawodnik zaprezentuje się w swojej koronnej formule na gali CLOUT MMA 1. Pojedynek odbędzie się K-1, ale by dodać pikanterii starciu zawodnicy założą małe rękawice.

Jay Silva znany jest polskim fanom z pojedynków dla organizacji KSW. Stoczył w niej aż trzy pojedynki z Michałem Materlą. Weteran UFC walczył także z Mariuszem Pudzianowskim, Piotrem Strusem czy Hectorem Lombardem.

Czytaj także: Wielka walka w Polsce potwierdzona. To będzie hit! "Szokujące starcie" dojdzie do skutku? Pojawia się coraz więcej plotek

ZOBACZ WIDEO: "Popełnił straszny błąd". Damian Janikowski o postawie Mariusza Pudzianowskiego

Źródło artykułu: Informacja prasowa