Dzieli ich 12 lat. Od żony Dariusza Michalczewskiego trudno oderwać wzrok

Dariusz Michalczewski ma za sobą trzy rozwody. Jednak od 2009 roku jest w szczęśliwym małżeństwie z młodszą o 12 lat Barbarą Imos. Ich wspólne zdjęcie wykonane w 2020 wciąż jest szeroko komentowane przez fanów w mediach społecznościowych.

JF
Dariusz Michalczewski WP SportoweFakty / Michał Domnik / Na zdjęciu: Dariusz Michalczewski
Minęło już sporo czasu, od kiedy Dariusz Michalczewski postanowił zakończyć sportową karierę. Były mistrz świata federacji WBO, WBA, IBF w kategorii półciężkiej oraz WBO w kategorii junior ciężkiej o swojej decyzji poinformował 1 czerwca 2005 roku.

Z tego powodu były pięściarz skupił się na innych przedsięwzięciach. W latach 90. otworzył w Gdańsku Tiger-Pub. Ponadto uważa się za twórcę i właściciela znaku towarowego Tiger Energy Drink. A w lutym tego roku poinformował, że powstaje film na jego cześć.

We wszystkich projektach po zakończonej sportowej karierze Michalczewskiego wspiera jego żona Barbara. Para wzięła ślub w 2009 roku, mimo że dzieliła ich spora różnica wieku, bo mowa o 12 latach.

Obecnie były mistrz świata ma 55 lat, a jego żona 43. Mimo że Michalczewski ma za sobą trzy rozwody, to jego obecne małżeństwo wciąż kwitnie. W ostatnim czasie zrobiło się głośno o ich wspólnym zdjęciu, mimo że te zostało wykonane w 2020 roku.

Były pięściarz niezbyt często wstawia do internetu wspólne zdjęcia z małżonką. Jednak te, o którym ponownie zrobiło się głośno wciąż jest przypięte na jego oficjalnym profilu na Instagramie.

Przeczytaj także:
MMA Polska powołało kadrę na Mistrzostwa Świata IMMAF 2023

ZOBACZ WIDEO: "Jestem rozgoryczony". Mateusz Gamrot szczerze po walce z Rafaelem Fizievem
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×