Bita Śmietanka 2: Xayoo - Boxdel. Pełna karta walk. Gdzie oglądać? O której godzinie?

Bita Śmietanka 2 to nietypowa gala freak fightowa. Wydarzenie zaplanowano już na sobotę, 16 grudnia, a transmisja jest w pełni bezpłatna. Oczy fanów freak fightów są zwrócone na ten event ze względu na udział Michała "Boxela" Barona.

AB
Michał Baron YouTube / BOXDEL / Na zdjęciu: Michał Baron
Fenomen freak fightów w Polsce jest dobrze znany, a teraz na scenę wkracza Bita Śmietanka - inicjatywa Marcina 'Xayoo' Majkuta, znanego streamera. Ta wyjątkowa gala oferuje darmowe emocje i zmagania influencerów, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności w sporcie walki.

Bita Śmietanka 2. Gdzie oglądać? Ile kosztuje?


Gala Bita Śmietanka 2 odbędzie się już w sobotę, 16 grudnia. Jest to wydarzenie, które pierwotnie zostało stworzone dla zabawy. Na tej gali głównie mierzą się influencerzy bez większego doświadczenia w sportach walki, a te pojedynki mają być dla nich jedynie formą sprawdzenia swoich umiejętności.

Pierwsza edycja jednak została bardzo dobrze odebrana i na drugiej gali nie zabraknie już uznanych nazwisk, m.in. Xayoo, Boxdela czy Wardęgi. Znane osobistości nie zmieniły charakteru wydarzenia i nadal będzie ono w pełni bezpłatne. Początek gali jest zaplanowany na godzinę 18:00. Natomiast transmisja będzie dostępna na kanałach Xayoo na Twitchu oraz YouTube.

ZOBACZ WIDEO: Poruszające słowa mistrza KSW. Musiał wybrać: ogrzać dom, czy kupić jedzenie

Karta walk Bita Śmietanka 2. Walka Xayoo vs. Boxdel. Czy będzie Wardęga?


Druga edycja gali Bita Śmietanka zebrała wiele gwiazd. W walce wieczoru zobaczymy powrót Michała "Boxdel" Barona, który po raz pierwszy oficjalnie pokaże się na gali freak fightowej po wybuchu afery Pandora Gate (więcej TUTAJ). Zmierzy się on w boksie z głównym pomysłodawcą wydarzenia - Marcinem 'Xayoo' Majkutem.

Dużo emocjo będzie również w co-main evencie. Wszystko za sprawą obecności Sylwestera Wardęgi. Popularny internetowy twórca niedawno wystąpił w walce wieczoru Fame: Reborn. Tam jednak zaledwie po 11 sekundach został zdyskwalifikowany i zaliczył trzecią porażkę (na trzy walki). Swój rekord będzie chciał poprawić już w sobotę w walce z Vysotzkym na zasadach boksu.

Pełna karta walk gali Bita Śmietanka 2:


Main event: Xayoo vs Boxdel (boks)
co-main event: Vysotzky vs Sylwester Wardęga (boks)
Rybson vs RandomBruce (K-1)
LukiSteve vs Scetovichek (K-1)
Młodziutki vs Cinkrof (boks)
Bagieta vs Jaszczurowy (K-1)
Wikulenta vs Meesyka (K-1
Dejvid vs Matixoxo (K-1)
01kacpl vs Fakerpl_ (K-1)
CptBabkaLukiego vs Xolitroli (K-1)

Zobacz także: KSW inwestuje w swoich zawodników
Zobacz także: Sensacyjna informacja ws. Marianny Schreiber

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.

Czy Michał "Boxdel" Baron powinien walczyć na galach freak fightowych?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×