Fame MMA zdradziło, ile sprzedali PPV ostatniej gali. Ta liczba robi wrażenie

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram /  / Na zdjęciu: Sebastian Fabijański
Instagram / / Na zdjęciu: Sebastian Fabijański
zdjęcie autora artykułu

Jak się okazuje, setki tysięcy fanów zdecydowało się wykupić PPV, aby oglądać w klatce gwiazdy Fame MMA. Rzecznik największej federacji organizującej nietypowe walki w Europie zdradził imponującą liczbę sprzedanych licencji.

Miniona gala Fame: Reborn wywołała dużo szumu. Wszystko za sprawą "popisu" Sebastiana Fabijańskiego, który potrzebował zaledwie 11 sekund, aby uciec z klatki w main evencie tego wydarzenia. To wywołało sporo kontrowersji. Z historycznego pojedynku 2 vs. 2 wyszło jedno wielkie nieporozumienie.

To zdarzenie jednak przyćmiło całość wydarzenia, które okazało się być całkiem interesujące. Na karcie walk znalazły się m.in. sportowe pojedynki z udziałem takich gwiazd jak Michał Pasternak, Marcin Wrzosek czy Tomasz Gromadzki. Nie brakowało również kontrowersji, na przykład w pojedynku Natalii Korgol z Elizabeth Anorue (więcej TUTAJ).

Jak się okazuje, to wszystko wystarczyło do tego, aby sprzedać ogromną liczbę PPV. Rzecznik federacji Fame MMA w rozmowie z kanałem "MMA - bądź na bieżąco" zdradził, ile licencji na oglądanie gali zakupili fani. Liczba ta może robić ogromne wrażenie.

- PPV sprzedało się dobrze. Na koniec roku obserwujemy tendencję zwyżkową sprzedaży, co jest miłe. Sprzedaż była wyższa niż przy projektach "Friday Arena". To było trochę ponad 400 000 licencji PPV. Jest dobrze. Opowieści o końcu freak fightów są przesadzone - mówił Michał Jurczyga.

ZOBACZ WIDEO: Szalona walka na gali KSW. Polski mistrz zapowiada wielkie starcie

Ta liczba dobitnie pokazuje, że nietypowe walki w Polsce ciągle oglądają się bardzo dobrze. Co więcej, wbrew opinii ekspertów, afera Pandora Gate praktycznie nie wpłynęła na popularność walk z udziałem polskich influencerów. Zresztą już wcześniej na ten temat w rozmowie z portalem o2.pl wypowiadał się prezes Prime Show MMA - Tomasz Bezrąk. Pełen wywiad jest dostępny TUTAJ.

Zobacz także: Sensacyjna informacja ws. Marianny Schreiber Zobacz także: Polak zdeklasowany. Wynik mówi wszystko

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy oglądałaś/eś galę Fame: Reborn?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (1)
avatar
Na worku szef
16.12.2023
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
The billi i wyborców kaczki ci u nas nie brakuje