Znamy kartę walk FAME 20! Dwa miliony złotych w puli turnieju z udziałem gwiazd freak fightów

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram /  / Na zdjęciu: Jakub Kosecki
Instagram / / Na zdjęciu: Jakub Kosecki
zdjęcie autora artykułu

Organizatorzy Fame MMA przyłożyli się do tego, aby na lutową galę przygotować wielkie grzmoty. Po raz pierwszy w historii polskich freak fightów odbędzie się turnieju z pulą 2 milionów złotych. Ponadto wystąpią m.in. "Boxdel" czy Jakub Kosecki.

Już 10 lutego odbędzie się największa gala w historii Fame MMA. Z okazji jubileuszowej, numerowanej gali, włodarze federacji przygotowali coś ekstra dla fanów freak fightów. Mowa o wielkim turnieju w kategorii wagowej do 80 kilogramów, w którym weźmie udział ośmiu czołowych zawodników w historii Fame MMA.

W tym zestawieniu nie zabrakło dwóch kontrowersyjnych postaci: Amadeusza "Ferrariego" Roślika oraz Adriana "Polaka" Polańskiego. Obecny mistrz Fame MMA w tej kategorii, Maksymilian Wiewiórka, oraz zawodnik z aspiracjami sportowymi, Arkadiusz Tańcula, również będą walczyć. Ponadto wystąpią zawodnicy z dobrymi rekordami, tacy jak Krystian "Profesor Wilczur" Wilczak, Dawid Malczyński i Josef Bratan. Szczegółowa drabinka turniejowa zostanie wyłoniona poprzez losowanie.

To jednak nie wszystko. W co-main evencie fani zobaczą dwa wielkie powroty. Pierwszy z nich to włodarz Fame MMA, Michała "Boxdeal" Barona, który niedawno został oskarżony w aferze Pandora Gate (więcej TUTAJ). Jego rywalem będzie były ulubieniec Fame MMA, obecnie włodarz Prime Show MMA, Kasjusz Życiński. Będzie to również rewanż pomiędzy tymi zawodnikami, ponieważ już raz stanęli przeciwko sobie, a lepszy okazał się "Don Kasjo".

Nie zabraknie również elementów sportowych. Takim będzie pojedynek Alana Kwiecińskiego z Michałem Pasternakiem. Pierwszy, po efektownej wygranej z Dominikiem Zadorą, chciałby zdobyć kolejny ważny skalp w swoim rekordzie. Natomiast "Wampir" ciągle jest jednym z najlepszych zawodników MMA w Polsce.

ZOBACZ WIDEO: Padło pytanie o kasę. Szef KSW odpowiada wprost

Fani sportu czekają również na debiut Jakuba Koseckiego. Były reprezentant Polski zmierzy się z popularnym streamerem, Łukaszem 'Tuszolem' Tuszyńskim. Kosecki, przed tym występem, jest niezwykle pewny siebie i deklaruje, że pokona rywala już w 1. rundzie.

Gala FAME 20 odbędzie się 10 lutego w krakowskiej Tauron Arenie. Wiele wskazuje na to, że to może być najdroższe wydarzenie w historii polskich freak fightów. Przypomnijmy niedawny leak "Boxdela", który wyznał, że dotychczasowy rekord wynosił 14 milionów złotych.

Karta walk FAME 20:

Main event: Finał turnieju Co-main event: Michał "Boxdel" Baron - Kasjusz "Don Kasjo" Życiński Co-main event: Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk - Marcin "Xayoo" Majkut II Półfinał turnieju I Półfinał turnieju Alan Kwieciński - Michał Pasternak Jakub Kosecki - Łukasz "Tuszol" Tuszyński IV walka ćwierćfinału turnieju III walka ćwierćfinału turnieju II walka ćwierćfinału turnieju I walka ćwierćfinału turnieju

[b]

Uczestnicy turnieju na FAME 20:

[/b]

Amadeusz "Ferrari" Roślik Adrian "Polak" Polański Krystian "Profesor Wilczur" Wilczak Dawid Malczyński Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka Josef Bratan Filip "Filipek" Marcinek Arkadiusz Tańcula

Zobacz także: Wyróżnienie dla Polaka. Szef UFC ogłosił to oficjalnie Zobacz także: Nadzieja polskiego MMA zmierzy się z zawodniczką starszą o... 23 lata

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy będziesz oglądać debiut Jakuba Koseckiego w Fame MMA?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)