Karta walk Clout MMA 4. Kto walczy w main evencie? Kiedy odbędzie się gala?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram /  / Na zdjęciu: Marcin Najman
Instagram / / Na zdjęciu: Marcin Najman
zdjęcie autora artykułu

Już 9 marca odbędzie się gala Clout MMA 4. Poznaliśmy pełną kartę walk tego wydarzenia, które zapowiada się interesująco ze względu na połączenie walk zarówno tych sportowych, jak i typowo freakowych.

Wygląda na to, że po serii słabych gal zarówno pod względem wizerunkowym, jak i organizacyjnym Clout MMA nie zamierza się poddawać. Już 9 marca odbędzie się kolejne wydarzenie organizowane przez tę federację. Tym razem na karcie walk nie mamy żadnego piłkarza, co wcześniej było ich punktem rozpoznawczym.

Natomiast dalej mamy ogromne kontrowersje związane z kolejnym zatrudnieniem osoby z problemami z uzależnieniami, jaką jest Małgorzata Zwierzyńska. Jeszcze bardziej oburzający jest fakt, że zestawiono ją z żoną obecnego posła Prawa i Sprawiedliwości, Łukasza Schreibera. Nic więc dziwnego, iż w ostatnim czasie wiele osób głośno protestowało przeciwko takiemu zestawieniu (więcej TUTAJ).

Dla fanów freak fightów z pewnością interesujące będzie zestawienie Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem. Obaj mieli już mierzyć się ze sobą wielokrotnie, ale zawsze do ich starcia nie dochodziło. Czy teraz w końcu zobaczymy ich w walce? Oczekiwania wobec tego pojedynku są naprawdę duże.

ZOBACZ WIDEO: Kiedyś walczył za grosze. Dziś spełnia marzenia!

Nie można zapominać o walce wieczoru. W tej wystąpią Lexy Chaplin oraz Marta Linkiewicz. Obie panie są uważane za czołowe freak fighterki w Polsce. Co więcej, przemiana, jaką przeszła "Linkimaster", jest imponująca i warto pamiętać, że jeszcze niedawno spekulowano o jej walce zawodowej. Natomiast jej sparingi z Karoliną Owczarz są rozpamiętywane po dziś.

Fani sportów walki z pewnością będą mogli zwrócić uwagę na walkę Daniela Omielańczuka z Kamilem Mindą. Jeszcze niedawno obaj byli uważani za czołowych przedstawicieli wagi ciężkiej w polskim MMA. Natomiast w marcu będą mieli okazję zmierzyć się w formule pięściarskiej.

Karta walk Clout MMA 4:

Main event: Lexy Chaplin vs Marta "Linkimaster" Linkiewicz

Jacek Murański vs Marcin Najman Dawid Załęcki vs Patryk "Wielki Bu" Masiak Małgorzata "Goha Magical" Zwierzyńska vs Marianna Schreiber Michał "Zbuku" Buczek vs Paweł "Major SPZ" Majewski Adrian Cios vs Paweł Jóźwiak Daniel Omielańczuk vs Kamil Minda Piotr "Lizak" Lizakowski vs Przemysław "Sequento" Skulski Piotr "Bestia" Piechowiak vs Sebastian "Ztrolowany" Nowak Wojciech "Rekordzista" Sobierajski vs Rafał "Boro" Borkowski

Zobacz także: Czyżewska zaczepia fanów Zobacz także: Borek zaproponował Adamkowi taki zawód

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy będziesz oglądać Clout MMA 4?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)