Wszystko się nagrało. Ojciec Fury'ego wdał się w bójkę z Ukraińcami

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Nick Potts / John Fury
Getty Images / Nick Potts / John Fury
zdjęcie autora artykułu

Atmosfera przed walką Tysona Fury'ego z Ołeksandrem Usykiem jest mocno napięta. Swoje trzy grosze dorzucił ojciec pierwszego z wymienionych, John Fury, który na spotkaniu z mediami starł się z jednym z członków z obozu rywali.

W tym artykule dowiesz się o:

Na sobotę (18 maja) zaplanowano hitowy pojedynek w Arabii Saudyjskiej. Stawką walki będzie tytuł mistrza wagi ciężkiej. Do rywalizacji staną Tyson Fury oraz Ołeksander Usyk.

Nim jednak do tego doszło, w poniedziałek (13 maja) odbyło się spotkanie obu obozów z mediami. W pewnym momencie sytuacja wymsknęła się spod kontroli. Doszło do incydentu z udziałem ojca Tysona Fury'ego.

Jak informuje portal news.sky.com, John Fury zaatakował jednego z Ukraińców z obozu Usyka. Po tym incydencie na twarzy 59-latka pojawiła się krew. Awanturujących się mężczyzn musiała rozdzielać ochrona.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: 43-letnia legenda błyszczała na gali w Nowym Jorku

Co spowodowało, że doszło do bijatyki? Oba obozy zaczęły skandować imię i nazwisko swojego podopiecznego, co doprowadziło się zagęszczenia atmosfery, a w konsekwencji do bójki.

To nie było ostatnie spotkanie z mediami przed walką. W bieżącym tygodniu zarówno Fury'ego, jak i Usyka, czeka szereg zadań promocyjnych. Można przypuszczać, że także wtedy atmosfera będzie gorąca.

Dodajmy, że do starcia obu zawodników miało dojść już 17 lutego. Na przeszkodzie stanęły jednak problemy zdrowotne Amerykanina.

Zobacz także: FEN wygrało batalię o swojego mistrza. Kontrakt przedłużony Mocny transfer KSW! Pogromca Tybury rywalem Phila De Friesa

Źródło artykułu: WP SportoweFakty