Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

FEN 17: ogłoszono media trening i ceremonię ważenia

Fight week FEN 17 czas zacząć! W środę media trening w Energy Club Gdynia, a w czwartek oficjalna ceremonia ważenia w Gdynia Arena. Dostępna będzie internetowa transmisja.
Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Gala FEN Materiały prasowe / Gala FEN

Oficjalny media trening - Energy Club, ul. Wendy 19, Gdynia, środa, 10 maja, godz. 17:00

Podczas czwartkowego media treningu przed kibicami i dziennikarzami zaprezentuje się połowa uczestników gali FEN 17: Baltic Storm.

W gdyńskim Energy Clubie pojawi się siódemka zawodników MMA: Michał Wlazło, Piotr Hallmann, Aleksander Georgas, Ireneusz Szydłowski, Bartosz Leśko, Dmitriy Borsuk, Damian Tarabasz oraz jego przeciwnik Adam Brzezowski.

Spośród walczących w piątek fighterów K-1 próbkę swoich umiejętności zademonstrują Jarosław Daschke, Kryspin Kalski, Artur Bizewski, Alan Kwieciński i jego rywal Kamil Mateja.

Oficjalna ceremonia ważenia - Gdynia Arena, ul. Kazimierza Górskiego 8, Gdynia, czwartek, 11 maja, godz. 15:30

Tradycyjnie już zawodnicy walczący na gali Fight Exclusive Night będą mogli wejść na wagę już rano w hotelu, dzięki czemu będą mieć więcej czasu na regenerację i odpowiednie przygotowanie się do czekającej ich nazajutrz walki.

ZOBACZ WIDEO Ciężki nokaut na gali Kickboxing Talents!

Jeśli podczas dwugodzinnej sesji porannej fighterzy nie zmieszczą się w limitach wagowych dla swoich kategorii, ostatnią szansę zważenia się będą mieć podczas popołudniowej, otwartej dla mediów i publiczności oficjalnej ceremonii ważenia w Gdynia Arena.

Wstęp na oba wydarzenia jest wolny, zarówno dla kibiców, jak i dziennikarzy. Wszystkich, którzy nie będą mogli przybyć na media trening lub ceremonię ważenia, zapraszamy do śledzenia transmisji na żywo - relacje online przeprowadzi telewizja Fightime.pl i będzie je można śledzić na fanpage'u FEN oraz stronie Fightime.pl.

Czy weźmiesz udział w FEN 17 Fight Week?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa
Komentarze (0):
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×