Wotore 2. Wyniki gali z walkami na gołe pięści. Pasternak zwycięzcą turnieju, Syguła wygrała starcie kobiet

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Na zdjęciu: Wotore
YouTube / Na zdjęciu: Wotore
zdjęcie autora artykułu

Druga gala Wotore przeszła do historii. Podczas wydarzenia widzowie zobaczyli dziesięć pojedynków na gołe pięści, w tym turniej o 50 tysięcy złotych.

W głównej walce Michał Pasternak pokonał przez poddanie Kacpra Miklasza, zdobywając tym samym 50 tysięcy złotych. "Wampir" w drodze do finału dwukrotnie pokonał Damiana Burego. Pierwotnie Pasternak w półfinale miał zmierzyć się z Michałem Bańbułą, jednak ten w ćwierćfinale doznał złamania ręki, przez co musiał zrezygnować z występu w dalszej części turnieju.

Historyczne starcie kobiet na gołe pięści zwyciężyła Klaudia Syguła, która poddała Karolinę Sobek. Zawodniczki rozpoczęły pojedynek spokojnie, jednak już po chwili akcja przeniosła się do parteru, gdzie bez większych problemów Syguła rozpracowała rywalkę.

W pozostałych starciach dodatkowych swoje pojedynki zwyciężyli Cezary Oleksiejczuk i Marek Samociuk, którzy zdominowali kolejno Damiana Majewskiego i Denisa Załęckiego.

Wyniki turnieju Wotore 2:

Finał Michał Pasternak pokonał Kacpra Miklasza przez poddanie (anakonda)

Półfinały Kacper Miklasz pokonał Karola Grzesiuka przez poddanie (taktarow) Michał Pasternak pokonał Damiana Burego przez poddanie (skrętówka)

Ćwierćfinały Kacper Miklasz pokonał Dawida Łagosza przez poddanie (gilotyna) Karol Grzesiuk pokonał Piotra Kurowskiego przez techniczny nokaut (uderzenia w parterze) Michał Bańbuła pokonał Miłosza Wodeckiego przez techniczny nokaut (uderzenia w parterze) Michał Pasternak pokonał Damiana Burego przez techniczny nokaut (uderzenia w parterze)

Wyniki walk dodatkowych Wotore 2:

Marek Samociuk pokonał Denisa Załęckiego przez techniczny nokaut (uderzenia w parterze) Klauia Syguła pokonała Karolinę Sobek przez poddanie (skrętówka) Cezary Oleksiejczuk pokonał Damiana Majewskiego przez poddanie (duszenie d'Arce)

ZOBACZ TAKŻE: Marcin Różalski szczerze o Wotore: To nie jest walka na gołe pięści Wotore 2. Sprzedaż PPV sukcesem. Organizatorzy planują zagraniczną ekspansję

ZOBACZ WIDEO: Klatka po klatce (online). Akop Szostak zdradza zaskakujące szczegóły. "Nic nie zarobiłem na MMA"

Źródło artykułu: