Genesis. Gracjan Szadziński idealnie trafił rywala. Co za nokaut! (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Facebook / Na zdjęciu: Gracjan Szadziński (z lewej)
Facebook / Na zdjęciu: Gracjan Szadziński (z lewej)
zdjęcie autora artykułu

Pierwsza gala Genesis już dostarczyła mnóstwa wrażeń. Jednym z bohaterów walk na pięści został Gracjan Szadziński, który przed czasem posłał na deski Jana Sirokiego.

W tym artykule dowiesz się o:

Nowa polska organizacja walk na gołe pięści już zadebiutowała. Za federacją Genesis stoi jednak KSW, więc należało się spodziewać show na najwyższym poziomie. Tym bardziej że w klatce zobaczyliśmy zawodników, których znamy z walk w największej federacji MMA w kraju.

Wszyscy liczyli się z tym, że nie zabraknie efektownych nokautów. Przed czasem walkę wygrał Gracjan Szadziński. Polak znokautował w drugiej rundzie Jana Sirokiego z Czech podczas krwawego pojedynku.

Nasz rodak perfekcyjnie wyczuł moment, kiedy zadać cios na wątrobę. Uderzył idealnie, a czeski zawodnik z bólu osunął się na ziemię. Sędzia policzył do dziesięciu i przerwał walkę.

Zobacz efektowny nokaut Szadzińskiego.

Genesis. Vaso Bakocević - Dariusz Rutkiewicz. Kolejny nokaut, "Psychopata" teraz chce Normana Parke'a! >> Genesis. Aleksandra Rola vs Monika Porażyńska. Kobiety dały show! Zawodniczka KSW rozbiła rywalkę >>

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce". Różalski nie może się pogodzić z losem: Nie życzę tego nikomu

Źródło artykułu: