KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Kolejny dramat podczas gali walk

Do groźnej sytuacji doszło podczas piątkowej gali organizacji The War. "Wojowniczka" nie wyszła do trzeciej rundy z powodu utraty przytomności.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Gala The War YouTube / MMA-bądź na bieżąco / Gala The War
"THE WAR 3: NOWY POCZĄTEK" - to gala sportów walki inna niż wszystkie! Tutaj potyczki odbywają się wyłącznie na gołe pięści i trwają aż do poddania lub nokautu - można przeczytać na stronie organizacji The War.

Podczas piątkowej gali studyjnej w starciu kobiet doszło do mrożącej krew w żyłach sytuacji. Zawodniczka o pseudonimie "Wojowniczka" (była judoczka) została całkowicie zdominowana przez "Sashę".

W przerwie między drugą a trzecią rundą fighterka zemdlała i nie była w stanie kontynuować pojedynku (patrz wideo poniżej).

- "Wojowniczka" zemdlała ze zmęczenia, najprawdopodobniej ze zmęczenia. To będzie koniec tego starcia. Jestem przekonany, że jest omdlenie ze zmęczenia, bo tu nie padł żaden mocny cios - ocenili komentatorzy gali.

Ratownicy medyczni natychmiast pojawili się w oktagonie, by udzielić pomocy zawodniczce. Akcja trwała kilka minut. "Wojowniczka" ostatecznie opuściła arenę walki na noszach. Do teraz nie ma oficjalnego stanowiska The War w tej sprawie

W piątek zmarł Artur Walczak. "Waluś" przez miesiąc przebywał w śpiączce. Był w stanie krytycznym od październikowej gali PunchDown 5, podczas której w półfinale zawodów otrzymał potężny cios od Dawida "Zalesia" Zalewskiego (więcej TUTAJ).

Zobacz niebezpieczną sytuację, do której doszło na gali "THE WAR 3: NOWY POCZĄTEK" (czas - od 17:00)

Zobacz:
Mocny apel po śmierci Artura Walczaka. "Fatalny pomysł"

ZOBACZ WIDEO: Mocne zarzuty po mistrzowskiej walce. "Dużo osób odmawia"
Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (1)
 • ando Zgłoś komentarz
  Bo to nie jest sport . Jak można zezwolić , ba jak można oglądać , jak człowiek demoluje człowieka już zamroczonego , nie potrafiącego się bronić . Co ma wspólnego ze sportem
  Czytaj całość
  zezwolenie aby ludzie kopali się w głowę . To żadne sporty walki , to chamskie bijatyki których celem jest unicestwienie drugiego człowieka . Już boks jest bardzo brutalny , ale przynajmniej zabrania bić leżącego , a uważny sędzia ringowy często wyłapuje sytuację , przerywa walkę , nie dopuszczając już do ...tego ostatniego ciosu .
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×