GROMDA 7. Ciężki nokaut na otwarcie gali. Znamy półfinalistów turnieju

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe /  / Plakat gali GROMDA 7
Materiały prasowe / / Plakat gali GROMDA 7
zdjęcie autora artykułu

Za nami ćwierćfinałowe pojedynki turnieju walk na gołe pięści, który odbywa się podczas gali GROMDA 7 w Pionkach. Już pierwsze starcie zakończyło się ciężkim nokautem. Faworyt zmagań pewnie awansował.

W tym artykule dowiesz się o:

W pierwszym pojedynku ćwierćfinałowym Piotr "ŁAPA" Łapuć brutalnie rozprawił się z Arturem Gołembiewskim. Prawy sierpowy ściął "GOŁĘBIA" z nóg.

Wyniszczające starcie stoczyli w drugiej walce Adam "PSYCHO" Lazar i Krystian "KRYCHA" Cieślik. Dopiero w piątej rundzie, po kolejnym nokdaunie, drugi z zawodników nie był w stanie kontynuować pojedynku.

W półfinałach zameldowali się także Daniel "HUNTER" Więcławski oraz Bartłomiej "CHRUPAS" Chrubczyński. Pierwszy z nich pokonał przez techniczny nokaut w 1. rundzie Piotra "BZIKA" Dembińskiego, a drugi zastopował Mateusza "KOWALA" Kowalskiego.

W walce wieczoru gali GROMDA 7 zmierzą się zwycięzcy piątej oraz szóstej gali - Bartłomiej "BALBOA" Domalik oraz Dawid "MAXIMUS" Żółtaszek. Stawką jest 100 tysięcy złotych. Transmisja z wydarzenia trwa w systemie PPV.

Zobacz także:

FEN 37. Co za poddanie! Olech pokonał Całkowskiego Potężny nokaut na gali FEN 37! Piekielnie mocny podbródkowy zakończył walkę

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce". Maciej Kawulski zdradza, dlaczego Wrzosek został zwolniony z KSW

Źródło artykułu:
zgłoś błądZgłoś błąd w treści
Komentarze (0)