KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Wotore wraca odmienione. Ma być jeszcze bardziej krwawo (karta walk, transmisja)

Ostatnia gala Wotore odbyła się we wrześniu 2020 roku. Teraz organizacja ze Śląska wraca i chce dawać kibicom jeszcze bardziej emocjonujące walki. Hitem czwartej gali ma być starcie Michała Pasternaka z Simonem Henriksenem.

Robert Czykiel
Robert Czykiel
gala Wotore Materiały prasowe / Na zdjęciu: gala Wotore
Wotore z przytupem weszło na polski rynek. To pierwsza krajowa organizacja, która zdecydowała się zorganizować galę, na której zawodnicy biją się na gołe pięści. Pierwsza edycja fanów rozczarowała, bo więcej w niej było przepychania się niż bijatyki. Potem jednak było już znacznie lepiej.

Trzecia gala odbyła się we wrześniu 2020 roku i... zrobiła się cisza w temacie kolejnej imprezy. Kryzys jednak został zażegnany, dzięki czemu już w piątek 21 stycznia odbędzie się Wotore 4.

Lokalizacja jest wszystkim dobrze znana. Wojownicy znowu będą się bić w katowickiej Walcowni, która dziś pełni funkcję Muzeum Hutnictwa Cynku. Industrialne wnętrze jest jednym z charakterystycznych elementów Wotore.

Wydarzeniem wieczoru będzie walka Michała Pasternaka z Simonem Hendricksem. "Wampir" to aktualny mistrz organizacji, a jego przeciwnik ma doświadczenie w King of the Streets. Tam pięciokrotnie zwyciężał po efektownych nokautach.

W karcie walk znajdują się jeszcze cztery inne pojedynki. Ponadto znowu zostanie zorganizowany turniej, który ma wykreować nową gwiazdę. W nim weźmie udział ośmiu fighterów.

Na wszystkich zawodników będą czekać nowe zasady, które mają zwiększyć atrakcyjność walk. Od Wotore 4 możliwe będą wszystkie kopnięcia, gdy przeciwnik będzie się znajdować w parterze. Starcia będą składać się z trzech rund. Dwie pierwsze będą trwać po 3 minuty, a ostatnia nie będzie mieć żadnego ograniczenia czasowego.

Zmiany dotkną także arenę walk, bo wszystkie jej krańce zostaną podniesione pod niewielkim kątem. Ma to sprawić, że zawodnicy rzadziej będą z niej wypadać.

Wotore 4 będzie można zobaczyć na żywo w internecie. Gala w systemie PPV kosztuje od 29,99 zł i można dokonać zakupu TUTAJ. Transmisja rozpocznie się o godzinie 18. Studio poprowadzą Łukasz Zaborowski i Marcin Wrzosek, a komentować będą Łukasz Jurkowski i Filip Błachut.

Wotore 4 - karta walk.

Walka wieczoru.
Simon Henriksen - Michał Pasternak

Superfight.
Eric Olsen - Kamil Janik
Artur Saładiak - Denis Makowski
Piotr Więcławski - Denis Labryga
Roger Burjański - Bartosz Kwiatkowski

Uczestnicy turnieju.
Marcin Szołtysik
Kamil Heberlein
Bartosz Zaczeniuk
Krzysztof Pietraszek
Tomasz Purzycki
Robert Maruszak
Dominik Owsiany
Arkadiusz Jędraczka

Zaoferował 1,4 mln Najmanowi, ale dał warunek ws. "Słowika". Efekt? >>
Najman znalazł miasto, w którym zorganizuje MMA-VIP 4 >>

ZOBACZ WIDEO: Niepewna przyszłość Soldicia w KSW. "Liczę, że się dogadamy"
Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×