Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Skandal na konferencji. To poszło za daleko

Do skandalicznych scen doszło na konferencji przed High League 3. Jeden z uczestników zbliżającej się gali - Denis Załęcki - wraz ze swoim ojcem rzucili się na Alana Kwiecińskiego, który siedział na widowni. Ucierpieć mogli kibice.

Artur Babicz
Artur Babicz
Denis Załęcki z ojcem biją Alana Kwiecińskiego YouTube / Denis Załęcki z ojcem biją Alana Kwiecińskiego
Początkowo wyglądało na to, że Denis Załęcki będzie jedynie mierzył się słownie ze swoim przyszłym rywalem Mateuszem Kubiszynem. Obaj panowie niezbyt się lubią, ale wyraźnie było widać, że mają do siebie szacunek. Dlatego też dyskusja pomiędzy nimi przed ich walką na High League 3 była całkiem spokojna.

Jednak dużo nie trzeba było, aby "Bad Boy" pokazał swoją naturę. W pewnym momencie rozmowa Załęckiego z Kubiszynem zeszła na temat Alana Kwiecińskiego. To właśnie z popularnym "Alanikiem" ostatnio mierzył się "Bad Boy" (więcej o tej walce TUTAJ). Wtedy na scenę wyszedł Kwieciński i zaczął mówić, że nie życzy sobie obrażania jego osoby i zasugerował, iż jest gotów do rewanżu w małych rękawicach.

Wydawało się, że to koniec tej wymiany zdań. Jednak Kwieciński już siedząc wśród kibiców jeszcze coś krzyknął w stronę Załęckiego. To nie spodobało się jego ojcu, który momentalnie doskoczył do "Alanika". Chwilę później wśród publiczności był również Załęcki. Wówczas rozpętała się wielka bójka.

ZOBACZ WIDEO: Zuriko Jojua zwrócił się do mistrza KSW Sebastiana Przybysza

Ostatecznie ochronie udało się w miarę szybko wszystko opanować. Jednakże po tym jak gwiazdor freak fightów z pięściami rzucili się w publiczność, było to niebezpieczne dla postronnych kibiców.

Gala High League 3 odbędzie się 4 czerwca na trójmiejskiej Ergo Arenie. W walce wieczoru zmierzą się rapaer Alberto oraz youtuber Marcin Dubiel. Ponadto, na wydarzeniu wystąpią m.in. Robert "Hardkorowy Koksu" Burneika, Kamila Wybrańczyk czy Aniela "Lil Masti" Bogusz.

Zobacz także: Ewa Brodnicka o dalszej karierze
Zobacz także: Youtuber nie miał litości dla Fame MMA

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (4)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×