KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Armia Fight Night 13

Starszy szeregowy Sylwester Miller vs Oleksii Polishchuck 2. Rewanż o Mistrzowską Szablę zobaczymy już 18 czerwca!

AB
Starszy szeregowy Sylwester Miller vs Oleksii Polishchuck 2 Materiały prasowe / Starszy szeregowy Sylwester Miller vs Oleksii Polishchuck 2

Na gali AFN z numerem 13 dojdzie do ponownej konfrontacji w wadze koguciej – Sylwester Miller oraz Oleksii Polishchuk po sześciu miesiącach od pierwszej walki raz jeszcze pójdą w bitewne tany, aby ostatecznie rozstrzygnąć, kto powinien zasiąść na tronie swojej dywizji. Rywal ładowniczego czołgu Leopard 2a5 w 1. Warszawskiej Brygadzie Pancernej reprezentuje MMA Team Tczew – Oleksii Polishchuk, którego mogliśmy podziwiać między innymi w klatce na gali EFM Show 1 w kwietniu 2021 w drugiej rundzie starcia zwycięsko wyszedł z boju z Islamem Mayrasultanovem. Przed tym pojedynkiem passę pięciu wygranych z rzędu przerwał Ukraińcowi Polak Mariusz Joniak na gali FEN 27, wygrywając z nim decyzją arbitrów po walce na pełnym dystansie. Poza tym tylko Pavel Demidenko i Dmytro Predebaylo byli w stanie zagrozić zawodnikowi z Ukrainy.

Miller trenujący w Warszawskim Centrum Atletyki oraz Legia Fight Club pokazał wielkie serce do walki na jubileuszowej edycji gali w lipcu ubiegłego roku, po ciężkim boju pokonując decyzją sędziów Rafaela Hudsona - dopisał do swojego rekordu dziesiąte zawodowe zwycięstwo, tym samym wywalczył sobie szansę walki o mistrzowskie trofeum organizacji Armia Fight Night w kategorii koguciej.

Przypomnijmy, że na gali AFN z numerem 5 w Łomży w kwietniu 2019 roku Sylwester miał pierwsze podejście do Mistrzowskiej Szabli. Dzielił wówczas klatkę z Patrykiem Surdynem, walka trwała 26 sekund i zakończyła się przerwaniem przez sędziego na korzyść Surdyna. Starszy szeregowy Miller pomagał w przygotowaniach do obrony tytułu obecnie panującemu Mistrzowi KSW wagi koguciej – Sebastianowi Przybyszowi – to bez wątpienia miało wpływ na wzmocnienie jego umiejętności. Oleksii zaś jest mocno zdeterminowany, aby przypieczętować swoje zwycięstwo – pierwsze starcie panów w listopadzie roku ubiegłego zakończyło się jego zwycięstwem, walka straciła jednak rangę mistrzowską, ponieważ zawodnik nie wypełnił limitu wagowego.

Szykuje się niezwykle emocjonujący bój!

O tym, kto opuści klatkę jako pełnoprawny Mistrz AFN kategorii koguciej dowiemy się już 18 czerwca!

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
Materiał Partnera
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×