"Zostawił nas, robiąc to, co kochał". Tragiczna śmierć młodego surfera

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / fesurfing_ / Na zdjęciu: Oscar Serrera
Instagram / fesurfing_ / Na zdjęciu: Oscar Serrera
zdjęcie autora artykułu

Żałoba w świecie surferów. Oscar Serrera zginął podczas zmagania się z falami. Bliscy opłakują śmierć sportowca, a do sieci trafiło zdjęcie, na którym widać, z jak wielkim żywiołem zmagał się sportowiec.

W tym artykule dowiesz się o:

O tragicznej śmierci Oscara Serrery  poinformowali dziennikarze hiszpańskiego "AS".

Dokładne przyczyny wypadku nie są znane. Najprawdopodobniej doszło do niego podczas treningu na falach i w jego wyniku surfer poniósł śmierć.

Bliscy sportowca są zdruzgotani informacją o jego śmierci. "Pamiętam, jak któregoś dnia powiedział, że nie miałby nic przeciwko temu, by umrzeć serfując na dużych falach. Niestety tak właśnie było, zostawił nas, robiąc to, co kochał" - napisała jedna z przyjaciółek Serrery.

Przejmujący wpis w mediach społecznościowych zamieściła również mama surfera. "Wziąłeś ostatnią falę, by się z nami pożegnać. Zawsze lubiłeś robić wszystko na duża skalę. Dziękuję Ci za to, że mogłam być twoją mamą. Odszedłeś szczęśliwy, robiąc to, co najbardziej kochasz w życiu. Ciężko będzie bez Ciebie, ale kocham Cię na zawsze" - napisała.

Po sieci krąży również zdjęcie, na którym widać, z jakimi falami - tuż przed tragicznym wypadkiem - zmagał się Oscar Serrery. "Ostatnia jego fala. Na polu bitwy. Łączymy się w bólu z rodziną" - napisał przyjaciel surfera i dodał tę fotografię. Spójrzcie:

Źródło artykułu: