Problemy Świątek? Słowa jej ewentualnej rywalki to sugerują
Na konferencji prasowej po pierwszym meczu French Open Jelena Ostapenko została zapytana o Igę Świątek. Obie panie mogą trafić na siebie w IV rundzie turnieju. Łotyszka przyznała, że wie, jak grać z Polką.
Co ciekawe, Ostapenko jest ostatnią tenisistką, która wygrała ze Świątek przed jej serią 29. zwycięstw z rzędu. Miało to miejsce 16 lutego podczas turnieju w Dubaju.
Teraz możliwe, że obie zawodniczki spotkają się w IV rundzie zmagań w Roland Garros 2022. Do tego etapu turnieju jeszcze daleko, ale dziennikarze już postanowili zapytać Ostapenko, co sądzi o ewentualnej rywalizacji z liderką światowego rankingu.
ZOBACZ WIDEO Wielki powrót do KSW. To będzie przyszły mistrz organizacji? - To świetna zawodniczka, która teraz radzi sobie naprawdę dobrze. Kiedy z nią gram, czuję się bardziej skoncentrowana na meczu. Naprawdę wiem, co robić, kiedy rywalizujemy wspólnie na korcie. Nie wiem, co jeszcze mogę dodać - przyznała z uśmiechem Ostapenko, cytowana przez itennis.org.Ostapenko wykazała się odwagą w wypowiedzi, ale z pewnością nie będzie miała w najbliższym czasie łatwych meczów. W II rundzie turnieju w Paryżu zmierzy się z reprezentantką gospodarzy Alize Cornet. Iga Świątek z kolei zagra z Alison Riske.
Czytaj także:
Mecz z Rosjankami doprowadził ją do płaczu. Teraz dziękuje Idze Świątek
-
mania11 Zgłoś komentarz
juz po balu.... nie miela nawet patentu na Cornet. Niech sie zajmie projektowaniem ubranek. Ma "swietny" gust.... -
49tdek Zgłoś komentarz
rywalki i oby tak pozostało jak najdłużej! -
Tomasz Mroński Zgłoś komentarz
wcale nie musi dojść do tego meczu,. Cornet jest w dobrej formie a jeśli nie da rady to potem na O. prawdopodobnie będzie czekać Halep... -
prym Zgłoś komentarz
Igą jest Daniele Collins ale musi dotrwać do tego meczu a to dla niej dosyć trudna sprawa. -
Columb2000 Zgłoś komentarz
Iga zmiecie Ostapenko z kortu i wygra w 2 setach