Przepiękny gest Igi Świątek. To napisała na kamerze po wielkim triumfie

Po zwycięskim finale Rolanda Garrosa Iga Świątek tradycyjnie podeszła do kamery Eurosportu, by napisać przesłanie. Tym razem był to wyjątkowy wpis.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Iga Świątek Twitter / twitter.com/rolandgarro / Na zdjęciu: Iga Świątek
Dla Igi Świątek podpisywanie kamery telewizji Eurosport po swoich zwycięstwach podczas Rolanda Garrosa 2022 to była wielka przyjemność. Polska tenisistka w sobotę miała ostatnią już okazję (na zawodach w Paryżu), by napisać coś flamastrem na kamerze.

21-letnia raszynianka wpis poświęciła w całości swojej wspaniałej ekipie, bez której nie odniosłaby sukcesu w stolicy Francji. Świątek, pokonując w finale Amerykankę Coco Gauff (6:1, 6:3, w wielkim stylu wygrała turniej Wielkiego Szlema.

"Dumna z TEAMU. Dziękuję Tomasz, Maciej, Daria" - napisała na kamerze Świątek (patrz wideo poniżej), dodając symbol "serduszka".

To piękny gest mistrzyni Rolanda Garrosa 2022 dla trenerów (Tomasza Wiktorowskiego i Macieja Ryszczuka), a także psycholog Darii Abramowicz. To właśnie oni tworzą "Team Igi Świątek".

Grafika za SofaScore.com:

Zobacz:
Długo się nie zastanawiała. Zobacz, co Świątek napisała na kamerze
Piękne obrazki. Tak Iga Świątek zareagowała po ostatniej piłce [WIDEO]

ZOBACZ WIDEO: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"


Oglądaj mecze WTA Tour z udziałem Igi Świątek, Magdy Linette i innych topowych zawodniczek w serwisie CANAL+ online (link sponsorowany)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×