Instynkt Huberta Hurkacza. Świetne zakończenie akcji [WIDEO]

Reprezentant Polski był lepszy w pierwszym secie finału turnieju w Montrealu. Kiedy złapał rytm, popisał się kilkoma budzącymi uznanie akcjami.

Hubert Hurkacz w finale turnieju w Montrealu Twitter / ATP / Hubert Hurkacz w finale turnieju w Montrealu
Hubert Hurkacz przystąpił do walki o turniejowe zwycięstwo przy wypełnionych po brzegi trybunach. Polak jest nazywany specjalistą od finałów i również w Montrealu nie zamierzał łatwo oddać pola przeciwnikowi.

Tenisiści rozpoczęli walkę od pięciu gemów serwisowych, w których bez problemów obronili własne podanie. Hurkacz jako pierwszy złapał dobry rytm i bez oddania ani jednej piłki przełamał Pablo Carreno. Później pozostało pilnować własnego serwisu, co reprezentant Polski zrobił z powodzeniem aż do zwycięstwa 6:3 w pierwszym secie.

Jedna z najbardziej efektownych akcji była przy podaniu Polaka w siódmym gemie. Hubert Hurkacz najpierw ściągnął przeciwnika do siatki swoim skrótem, a następnie efektownie sięgnął próbę minięcia po skosie. Radość Hurkacza z wygrania tej krótkiej wymiany była w pełni zrozumiała. Akcję można zobaczyć poniżej.

Jeżeli chcesz być na bieżąco ze sportem, zapisz się na codzienną porcję najważniejszych newsów. Skorzystaj z naszego chatbota, klikając TUTAJ.
Czy Hubert Hurkacz awansuje minimum do ćwierćfinału US Open?