Znany rywal Hurkacza w ćwierćfinale. Sprawdź, kiedy mecz

Hubert Hurkacz wygrał z Austriakiem Dominikiem Thiemem w II rundzie turnieju ATP 250 w Metz. W piątek rywalem Polaka będzie Arthur Rinderknech.

Piotr Bobakowski
Hubert Hurkacz PAP / Marcin Cholewiński / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz
Hubert Hurkacz (10. ATP) od zwycięstwa rozpoczął walkę o obronę tytułu w turnieju ATP 250 w Metz. 25-latek w meczu II rundy (w I rundzie miał wolny los) pokonał w dwóch setach Dominika Thiema z Austrii (6:3, 6:4 - więcej TUTAJ).

W piątek w ćwierćfinale rywalem "Hubiego" będzie Arthur Rinderknech (60. ATP). Pojedynek polsko-francuski na Court Patrice Dominguez będzie drugim w kolejności (ok. godz. 16:00). Rywalizację w 1/4 finału otworzy para Lorenzo Sonego - Sebastian Korda (początek o godz. 14:00).

Rinderknech w II rundzie wygrał 7:6(11), 6:3 z Nikolozem Basilaszwilim (36. ATP). Hurkacz do tej pory tylko raz zmierzył się z Francuzem. Zwyciężył go w tym roku w Miami - w dwóch setach 7:6(5), 6:2.

Transmisja telewizyjna z ćwierćfinałów w Metz będzie dostępna na Polsacie Sport Extra. Relacja tekstowa z meczu Rinderknech - Hurkacz w WP SportoweFakty.