Kosmiczna wymiana! Kibice przecierali oczy ze zdumienia 

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / #AusOpen / Długa wymiana podczas Australian Open rozgrzała kibiców
Twitter / #AusOpen / Długa wymiana podczas Australian Open rozgrzała kibiców
zdjęcie autora artykułu

Nie mogli skończyć! Bardzo długą wymianę piłek mieliśmy w meczu Karena Chaczanowa z Jasonem Kublerem. Zgromadzeni kibice ze zdumieniem śledzili ich zaciętą batalię.

W tym artykule dowiesz się o:

Tak długie wymiany podczas meczów tenisa nie są codziennością. W trakcie Australian Open Karen Chaczanow i Jason Kubler udowodnili, że potrafią zaciekle rywalizować o punkty.

Ich wymiana była wręcz kosmiczna. Przedstawiciele turnieju uznali, że warto zaprezentować ją na Twitterze.

"Włącz czajnik, znajdź wygodne miejsce na kanapie i przygotuj się na siedemdziesiąt uderzeń Jasona Kublera i Karena Chaczanowa" - napisano.

Kibice z wielką uwagą śledzili tę rywalizację. Dwa razy przez trybuny przeszedł szmer - widzowie myśleli, że to już koniec zaciętej wymiany, ale tenisiści walczyli jakby byli w jakimś transie!

W końcu piłka trafiła w siatkę i batalia, która na pewno była wyczerpująca dla obu tenisistów, dobiegła końca. Z wygrania tej wymiany cieszył się Kubler. Razem z nim wiwatowali australijscy fani.

Czytaj także: > Iga Świątek skomentowała awans. "Wtedy jest łatwiej o kontrolę" > Iga Świątek w trzeciej rundzie Australian Open. Eksperci zwracają uwagę na jedną rzecz

ZOBACZ WIDEO: Wideo niesie się po sieci. Gwiazdor hip-hopu zrobiłby karierę w NBA?

Źródło artykułu: WP SportoweFakty