Rywal nawet nie ruszył. Tak Hubert Hurkacz zakończył mecz [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Tennis TV / Na zdjęciu: piłka meczowa Huberta Hurkacza
Twitter / Tennis TV / Na zdjęciu: piłka meczowa Huberta Hurkacza

Hubert Hurkacz wytrzymał próbę nerwów i ostatecznie pokonał Roberto Bautistę w meczu I rundy turnieju ATP 500 w Rotterdamie 7:5, 6:7(7), 7:6(4). Polak zakończył spotkanie w bardzo efektowny sposób.

To był mecz pełen emocji. Hubert Hurkacz już w drugim secie miał zwycięstwo na wyciągnięcie ręki. Prowadził w tie-breaku 4-0, aby ostatecznie przegrać tę część gry z Roberto Bautistą 7-9.

Konieczne było przeprowadzenie trzeciego seta. W nim wrocławianin również znalazł się o włos od wygranej.

Prowadził 5:3, a następnie stracił trzy gemy z rzędu. Dopiero w tie-breaku pokazał pełnię swoich możliwości. Szybko wypracował przewagę.

W końcu udało mu się wykorzystać piłkę meczową. Hurkacz popisał się kapitalnym podaniem i zamknął spotkanie asem serwisowym. Rywal nawet nie ruszył do piłki.

Hubert Hurkacz znalazł się w drugiej rundzie. W środę zmierzy się z Bułgarem Grigorem Dimitrowem.

Odnotujmy, że przed rokiem Hurkacz dotarł właśnie do II rundy. Najpierw pokonał Jo-Wilfrieda Tsongę, a następnie uległ w trzech setach Lorenzo Musettiemu.

Zobacz piłkę meczową Huberta Hurkacza:

Czytaj także:Gwiazdy tenisa zareagowały na występ Rihanny. Była tenisistka wyłamała się ze schematuHubert Hurkacz w drugiej rundzie. Tyle już zarobił w Rotterdamie

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Hubert Hurkacz pokona Grigora Dimitrowa?