Zobacz, co trzymał pod siedzeniem na meczu Hurkacza

Sympatycy Huberta Hurkacza byli świetnie "przygotowani" na zwycięstwo faworyta w meczu II rundy wielkoszlemowego Wimbledonu 2023.

Piotr Bobakowski
Hubert Hurkacz PAP/EPA / EPA/NEIL HALL/ twitter.com/AgaNiedzialek / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz
Hubert Hurkacz w czwartek (6 lipca) awansował do III rundy Wimbledonu 2023. Polski tenisista zwyciężył występującego z "dziką kartą" w londyńskim turnieju Jana Choinskiego w trzech setach (6:4, 6:4, 7:6 - więcej TUTAJ).

Dziennikarka portalu sport.pl Agnieszka Niedziałek, która na żywo obserwowała pojedynek "Hubiego", zamieściła na Twitterze interesujące zdjęcie z trybun (patrz poniżej).

Na fotografii widzimy... butelkę szampana i plastikowe kubki, schowane pod krzesełkiem przez jednego z obserwatorów.

"Ciekawe, czy doczeka końca meczu" - skwitowała z humorem Niedziałek. Faktem jest, że w spotkaniu z Choinskim Hurkacz zasłużył co najmniej na lampkę szampana.

26-latek z Wrocławia zaprezentował się na korcie bardzo dobrze. Polak w ciągu 126 minut rywalizacji zanotował 18 asów, jeden podwójny błąd, 47 wygrywających uderzeń i 22 niewymuszone błędy.