Ciąg dalszy emocji. Znamy godzinę wznowienia meczu Huberta Hurkacza z Novakiem Djokoviciem

Z powodu ciszy nocnej mecz IV rundy wielkoszlemowego Wimbledonu 2023 pomiędzy Hubertem Hurkaczem a Novakiem Djokoviciem został przerwany po dwóch setach. Tenisiści wrócą na kort w poniedziałkowe popołudnie.

Marcin Motyka
Hubert Hurkacz PAP/EPA / Isabel Infantes / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz
Hubert Hurkacz i Novak Djoković rozpoczęli mecz o awans do ćwierćfinału Wimbledonu 2023 w niedzielny wieczór. Z powodu obowiązującej od godz. 23:00 czasu lokalnego ciszy nocnej pojedynek jednak został przerwany po dwóch setach.

Hurkacz i Djoković wrócą do gry w poniedziałek. Dokończenie ich meczu zostało zaplanowane na korcie centralnym. Tenisiści wznowią rywalizację nie przed godz. 15:30 czasu polskiego.

Polak i Serb zagrają po zakończeniu pojedynku Beatriz Haddad Maia - Jelena Rybakina. Spotkanie Kazaszki z Brazylijką rozpocznie się nie przed godz. 14:30 naszego czasu.

Przypomnijmy, że mecz Hurkacza z Djokoviciem został przerwany przy prowadzeniu Serba 7:6(6), 7:6(6).

Transmisja telewizyjna pojedynku Hurkacz - Djoković w Polsacie Sport i Polsacie Sport Premium 1. Portal WP SportoweFakty przeprowadzi tekstową relację na żywo z tego meczu.