Hubert Hurkacz - Novak Djoković. Gdzie oglądać Wimbledon? Transmisja TV, stream online

Hubert Hurkacz - Novak Djoković to spotkanie czwartej rundy Wimbledonu, które przerwano po dwóch setach. W poniedziałek, 10 lipca, nie przed godziną 15:30 czasu polskiego mecz ten zostanie wznowiony. Sprawdź, gdzie ponownie oglądać pojedynek Polaka.

JF
Hubert Hurkacz Facebook / huberthurkacz.official / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz
4. runda Wimbledonu. Hubert Hurkacz - Novak Djoković. Kiedy? Gdzie oglądać w telewizji?

Hubert Hurkacz - Novak Djoković to mecz w ramach czwartej rundy Wimbledonu. Obaj tenisiści radzą sobie bardzo dobrze w Londynie i teraz walczą o ćwierćfinał wielkoszlemowego turnieju. Spotkanie to rozpoczęło się w niedzielę, 9 lipca, jednak z uwagi na ciszę nocną zostało przerwane po dwóch setach.

W zdecydowanie lepszej sytuacji jest Serb, który prowadzi 7:6(6), 7:6(6). W pierwszym secie wicelider światowego rankingu ATP obronił trzy piłki setowe i odwrócił losy rywalizacji. W II partii wykorzystał drugiego setbola.

Tym samym przed Polakiem trudne zadanie. W końcu musi wygrać on trzy kolejne sety i nie ma już miejsca na błąd. Hurkacz ma dobre wspomnienia z dwudniowego meczu na Wimbledonie w 2021 roku, kiedy to odwrócił losy rywalizacji z Daniłem Miedwiediewem. Jednak zła wiadomość jest taka, że Djoković tylko raz przegrał spotkanie, w którym prowadził po dwóch partiach.

Mecz Hurkacz - Djoković zostanie wznowiony nie przed godziną 15:30 czasu polskiego. Będzie to drugie spotkanie na korcie centralnym. Transmisja dostępna na kanałach Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1.

Hubert Hurkacz - Novak Djoković na żywo w internecie. Gdzie będzie stream online z Wimbledonu?

Mecz Hubert Hurkacz - Novak Djoković zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Polsat Box Go (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Darmowa relacja LIVE z Wimbledonu. Hubert Hurkacz - Novak Djoković na WP SportoweFakty.

Początek meczu Hubert Hurkacz - Novak Djoković: nie przed godz. 15:30. Transmisja TV: Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1. Stream online: Polsat Box Go (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

Czy Hubert Hurkacz odwróci losy rywalizacji?