"Teraz cię nienawidzę". Sabalenka zwróciła się do Jabeur

Aryna Sabalenka zwróciła się do Ons Jabeur po przegranej w półfinale Wimbledonu. "Wielkie gratulacje dla Ons Jabeur za znakomity występ. Teraz cię nienawidzę, ale wiesz, że i tak cię kocham" - napisała na Instagramie.

Arkadiusz Dudziak
Aryna Sabalenka PAP/EPA / NEIL HALL / Na zdjęciu: Aryna Sabalenka
W czwartkowym półfinale Wimbledonu Aryna Sabalenka była już w komfortowej sytuacji. Wygrała pierwszego seta, a w drugim prowadziła już 4:2. Znajdowała się o krok od awansu do finału i objęcia pozycji liderki rankingu WTA.

Tunezyjka zaliczyła jednak spektakularny powrót. Znakomitą grą odwróciła losy drugiego seta, a w trzecim miała już wyraźną przewagę. Ostatecznie Ons Jabeur zwyciężyła 6:7(5), 6:4, 6:3.

Po meczu Białorusinka zamieściła post na Instagramie. "Dziękuje tym, którzy wspierali mnie przez te kilka tygodni. Bardzo podobał mi się mój czas na Wimbledonie" - rozpoczęła swój wpis tenisistka.

Zwróciła się także do swojej pogromczyni. "Wielkie gratulacje dla Ons Jabeur za znakomity występ. Teraz cię nienawidzę, ale wiesz, że i tak cię kocham. Powodzenia w finale. Dasz radę" - dodała.

Na reakcję Tunezyjki nie trzeba było długo czekać. Odpisała Sabalence w komentarzu. "Też cię kocham. Dziękuję za wspaniałą walkę" - odpowiedziała.

Oglądaj mecze WTA Tour z udziałem Igi Świątek, Magdy Linette i innych topowych zawodniczek w serwisie CANAL+ online. (link sponsorowany)

Czy Aryna Sabalenka zostanie liderką rankingu WTA w 2023 roku?