US Open. Iga Świątek - Kaja Juvan. O której? Transmisja TV, stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / Peter Foley / Iga Świątek w US Open 2023
PAP/EPA / Peter Foley / Iga Świątek w US Open 2023

W piątek Iga Świątek rozegra kolejny mecz wielkoszlemowego turnieju US Open. Jej rywalką będzie Kaja Juvan. Sprawdź, gdzie oglądać to spotkanie.

W tym artykule dowiesz się o:

[h2]

US Open. Iga Świątek - Kaja Juvan. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek[/h2]

Iga Świątek bardzo pewnie przeszła przez dwie pierwsze rundy wielkoszlemowego turnieju US Open. Polka najpierw pokonała Rebeccę Peterson, a później Darię Saville, nie tracąc przy tym ani jednego seta.

Teraz jej przeciwniczką będzie znana Kaja Juvan i można spodziewać się, że liderka światowego rankingu zamknie tę rywalizację w dwóch setach. Co do tego nie mają wątpliwości bukmacherzy, którzy przewidują łatwe zwycięstwo Świątek.

Świątek i Juvan zmierzą się ze sobą w drugim meczu w kolejności od godz. 17:00 naszego czasu na Louis Armstrong Stadium - a więc około 18:30. Transmisja dostępna będzie na kanale Eurosport 1.

Iga Świątek - Kaja Juvan w internecie. Stream online

Mecz Iga Świątek - Kaja Juvan zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Player.pl (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty. Początek meczu Iga Świątek - Kaja Juvan: 01.09.2023 (piątek), godz. około 18:30. Transmisja TV: Eurosport 1. Stream online: Player.pl (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

Źródło artykułu: WP SportoweFakty