Sceny na korcie. Tak Hurkacz zareagował na sensacyjną porażkę [WIDEO]

Hubert Hurkacz dopiero co odniósł wielki sukces, a po zaledwie kilku dniach doznał sensacyjnej porażki. Polak nie mógł uwierzyć w to, że turniej w Pekinie zakończył już po pierwszym występie.

Krzysztof Kaczmarczyk
Hurkacz nie mógł uwierzyć w porażkę Twitter / oficjalny profil ATP Tour / Hurkacz nie mógł uwierzyć w porażkę
To był pierwszy mecz Huberta Hurkacza podczas turnieju ATP 500 w Pekinie i jak się okazało... więcej nie będzie.

Polski tenisista po trzysetowym pojedynku musiał uznać wyższość reprezentanta gospodarzy Zhizhena Zhanga.

Po dwóch godzinach i 14 minutach Hurkacza przegrał 6:3, 4:6, 6:7(4), choć w drugim secie prowadził z przełamaniem.

Więcej o meczu przeczytasz tutaj -->> Gigantyczna sensacja w meczu Huberta Hurkacza

Po ostatniej piłce Hurkacz padł na kort. I z niedowierzania i ze zmęczenia. Jego mowa ciała, gdy szedł podziękować sędziemu, mówiła wiele.

Przypomnijmy, że był to pierwszy występ naszego zawodnika po tym, jak w niedzielę cieszył się z drugiego w karierze tytułu rangi ATP Masters 1000 po wygranej w Szanghaju. Tam po drodze - konkretnie w 4. rundzie - wygrał z Zhangiem.

Ekspert nie ma wątpliwości ws. Świątek. "To wojowniczka. Wróci"