Zamieszanie wokół Sabalenki i Williams. "Może jest po prostu głupia"

W mediach zawrzało, gdy Serena Williams tak przycięła zdjęcie, że nie było na nim widać Aryny Sabalenki. Przypadek, a może celowe działanie? Rosyjski komentator ostro przejechał się po Amerykance.

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Serena Williams, Karolina Woźniacka, David Grutman oraz Aryna Sabalenka Instagram / Na zdjęciu: Serena Williams, Karolina Woźniacka, David Grutman oraz Aryna Sabalenka
Aryna Sabalenka wielokrotnie była atakowana za to, że nie potępiła wojny w Ukrainie, a dodatkowo nie odcięła się od Aleksandra Łukaszenki. Przez lata była bowiem jedną z ulubienic białoruskiego dyktatora, który wspiera Władimira Putina i Rosję w konflikcie, który pozbawił życia wielu niewinnych ludzi.

Czy to ma związek z ostatnim zachowaniem Sereny Williams? Tego nie wiadomo, ale fakt jest taki, że w sieci zawrzało po zdjęciu, które opublikowała legendarna tenisistka. Amerykanka spotkała się z Sabalenką podczas otwarcia włoskiej restauracji. Było nawet wspólne zdjęcie z właścicielem lokalu, a także Karoliną Woźniacką.

Afera zrobiła się z tego, że Williams w portalach społecznościowych zamieściła zdjęcie, na którym wycięła liderkę światowego rankingu WTA. Jest Serena, jest Woźniacki, jest szef restauracji, a nie ma Sabalenki. Za to oberwało się amerykańskiej legendzie od rosyjskiego komentatora sportowego.

- Myślę, że poświęcamy zbyt wiele uwagi ludziom, którzy tak naprawdę na to nie zasługują. Może Williams nie potrafi publikować zdjęć, może ma jakieś pretensje do Sabalenki, może po prostu jest głupia, może jest zbyt inteligentna, a może po prostu nie szanuje Sabalenki - mówi Dmitrij Guberniew w Sport Expressie.

Wielu fanów pytało Serenę Williams, dlaczego wycięła Sabalenkę, ale Amerykanka do tej pory nie odpowiedziała.

Luksus to mało powiedziane. Takie auto wypożyczyła Sabalenka >>
W tym tkwi sekret sukcesów Sabalenki? Te liczby mówią wszystko >>

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: piłkarskie umiejętności Sabalenki
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×