Kolejna tenisistka wyszła za mąż. O tej Rosjance było głośno

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram /  / Na zdjęciu: Anastazja Potapowa
Instagram / / Na zdjęciu: Anastazja Potapowa
zdjęcie autora artykułu

Koniec sezonu tenisowego to idealny czas, by sformalizować związek. Potwierdziły to Marta Kostiuk, Shelby Rogers oraz Anastazja Potapowa. Rosjanka, o której było głośno przez jej zachowanie poślubiła tenisistę Aleksandra Szewczenkę.

W tym artykule dowiesz się o:

Pod koniec września Anastazja Potapowa zaręczyła się ze swoim rodakiem Aleksandrem Szewczenko. Jej ukochany to tenisista, który do tej pory nie może pochwalić się większymi osiągnięciami.

Podobnie jest w przypadku Potapowej. Z tą różnicą, że tenisistka została zapamiętana z uwagi na skandaliczne zachowanie. Podczas, gdy na Ukrainie trwa wojna rozpoczęta przez Rosję, zawodniczka nie miała problemu, by pokazać się w koszulce Spartaka Moskwa.

Nim dobiegł końca 2023 rok Potapowa i Szewczenko postanowili sformalizować związek. 1 grudnia tenisistka w relacji na Instagramie pokazała urywki ze ślubu. Tym samym jasne stało się, że po krótkim czasie od zaręczyn para stanęła przed ślubnym kobiercem.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: tenisowa para poleciała do raju. Co za zdjęcia!

Z kolei 5 grudnia na Instagramie Rosjanki pojawił się ponad 20 minutowy film z wesela. W nim mogliśmy zobaczyć cały przebieg ceremonii, a także imprezę, która miała miejsce po oficjalnej uroczystości.

Potapowa i Szewczenko są rówieśnikami. Pierwszy raz spotkali się podczas turnieju tenisowego, gdy mieli zaledwie dziewięć lat. Na związek zdecydowali się po zeszłorocznym Australian Open. Dość szybko podjęli decyzję o tym, że chcą wspólnie spędzić życie.

Rosjanka zajmuje obecnie 28. miejsce w światowym rankingu WTA. Z kolei jej mąż w zestawieniu ATP plasuje się na 48. pozycji.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)