Totalnie odleciał. Skandaliczne zachowanie tenisisty

Skandaliczne sceny miały miejsce podczas ćwierćfinałowego meczu Arthura Filsa z Pedro Martinezem, rozgrywanego w ramach zawodów ATP 250 w Santiago. Francuz "odpalił się" i był bardzo agresywny wobec supervisora.

Małgorzata Boluk
Małgorzata Boluk
Na zdjęciach: Arthur Fils Twitter / Hector Cancino / Na zdjęciach: Arthur Fils
Ostatnio wiele mówiło się o zachowaniu Andrieja Rublowa, który został zdyskwalifikowany po tym, jak obraził sędziego liniowego w trzecim secie półfinałowego starcia z Aleksandrem Bubllikiem w ramach turnieju ATP 500 w Dubaju. Teraz mamy w tenisie kolejny skandal.

Wracając do Rublowa, według relacji liniowego, rosyjski tenisista miał wykrzyczeć w jego kierunku, że jest "piep... kretynem", a następnie, decyzją głównej arbiter, poniósł za to karę. To jednak nic, w porównaniu do tego, co zrobił Arthur Fils w Santiago.

Francuz w ćwierćfinale imprezy rywalizował z Pedro Martinezem i to jego rywal wszedł lepiej w to spotkanie. Arthur Fils miał spore zastrzeżenia co do pracy sędziów i w pewnym momencie zaczął okropnie wydzierać się na supervisora.

Jego wybuchł złości był bardzo niepokojący i aż dziwne, że zawodnik nie poniósł żadnych poważnych konsekwencji. Wideo ze skandaliczną sceną opublikował na platformie X Hector Cancino, który poinformował, że tenisista za swoje zachowanie otrzymał... tylko jedno ostrzeżenie. A spotkanie z Hiszpanem przegrał (---> RELACJA Z MECZÓW) i odpadł z dalszej rywalizacji.

"Co by powiedział Rublow" - czytamy w poście. Nagranie można zobaczyć poniżej:

Czytaj także:
To policzek wymierzony w Pique? Zaskakujące plany Shakiry
Jest w trakcie rozwodu. Tak mści się na mężu

ZOBACZ WIDEO: "Cudowna dziewczyna". Tymi zdjęciami Brodnicka zachwyciła
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×