Przykre zdarzenie na korcie. Momentalnie upadła

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Tennis TV / Na zdjęciu: Nicolas Jarry podczas ATP Miami Open
Twitter / Tennis TV / Na zdjęciu: Nicolas Jarry podczas ATP Miami Open
zdjęcie autora artykułu

Przed rozpoczęciem ćwierćfinałowego pojedynku podczas turnieju ATP Miami Open doszło do niebezpiecznej sytuacji. Nicolas Jarry serwisem trafił w głowę dziewczyny do podawania piłek.

"Jarry przypadkowo uderza dziewczynę do podawania piłek podczas rozgrzewki, ale natychmiast rusza, żeby sprawdzić, czy wszystko z nią w porządku" - skomentowano incydent podczas ATP Miami Open na profilu TennisTV na X (patrz poniżej).

Do zdarzenia doszło na rozgrzewce przed meczem 1/4 finału, w którym zmierzyli się Chilijczyk Nicolas Jarry i Rosjanin Danił Miedwiediew. Ten drugi zwyciężył 6:2, 7:6(7).

Na zamieszczonym nagraniu widać, jak po serwisie Jarry'ego piłka z dużą prędkością uderza w głowę dziewczyny, która chwilę wcześniej się poślizgnęła i upadała na ziemię.

Uderzenie musiało być bolesne. Chilijski tenisista podbiegł do poszkodowanej, by przekonać się że nic poważnego jej się nie stało. Powrócił do rozgrzewki dopiero, kiedy uzyskał takie zapewnienie.

Zobacz: Świątek i Hurkacz w prestiżowym turnieju. Największe gwiazdy na liście zgłoszeń Iga Światek zwrócila się do fanów. Wyznała, czego potrzebuje

ZOBACZ WIDEO: Herosi WP. Jóźwik, Małysz, Świderski i Korzeniowski wybrali nominowanych

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (3)
avatar
zbihaj
29.03.2024
Zgłoś do moderacji
0
1
Odpowiedz
Natychmiast ruszył. A kiedy miał ruszyć? Po godzinie? I pomógł, a mógł dobić.  
avatar
zbihaj
29.03.2024
Zgłoś do moderacji
0
1
Odpowiedz
Nie dziewczynY tylko dziewczynĘ, dziennikarzu.  
avatar
steffen
28.03.2024
Zgłoś do moderacji
0
1
Odpowiedz
I znowu g... tytuł. "momentalnie upadła" - dostała piłką gdy już prawie leżała, upadłaby tak czy owak.  Ale wy już nie umiecie pisać normalnie. Musi być klikbajt.