Billie Jean King. Celine Naef - Magdalena Fręch. O której? Transmisja TV, stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Lotos PZT Polish Tour / Na zdjęciu: Magdalena Fręch
Materiały prasowe / Lotos PZT Polish Tour / Na zdjęciu: Magdalena Fręch
zdjęcie autora artykułu

W piątek Polska zagra ze Szwajcarią w ramach kwalifikacji do turnieju finałowego Pucharu Billie Jean King 2024. Jako druga na kort wyjdzie Magdalena Fręch. Gdzie oglądać jej mecz? Podpowiadamy.

W tym artykule dowiesz się o:

[h2]

Puchar Billie Jean King. Celine Naef - Magdalena Fręch. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek[/h2]

Od początku tygodnia trwają emocjonujące zmagania na niższych poziomach Pucharu Billie Jean King. Najlepsze drużyny na świecie przystąpią do rywalizacji w piątek, a ich celem będzie zakwalifikowanie się do finałów turnieju zaplanowanych na listopad.

Gwiazdą i liderką polskiej drużyny jest Iga Świątek, która zainauguruje piątkowy mecz ze Szwajcarią, natomiast jako druga na kort wyjdzie Magdalena Fręch. Jej rywalką będzie 148. zawodniczka rankingu WTA - Celine Naef.

Początek rywalizacji zaplanowany został na godz. 15:30. Transmisja dostępna będzie na kanale Eurosport 2.

Celine Naef - Magdalena Fręch w internecie. Stream online

Mecz Celine Naef - Magdalena Fręch zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Player.pl (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty. Początek meczu Celine Naef - Magdalena Fręch: 12.04.2024 (piątek), godz. 15:30. Transmisja TV: Eurosport 2. Stream online: Player.pl (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Probierz na polu golfowym. Zobacz, co poszło nie tak

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)