Zniszczył rakietę. Rosjanin wpadł w furię

Pogrążony w kryzysie Andriej Rublow nie mógł się pogodzić z kolejną porażką i rozładował swoją złość bardzo mocno ciskając rakietą o kort. To nie pierwszy raz, kiedy wpadł w taką furię.

Małgorzata Boluk
Małgorzata Boluk
Furia Andrieja Rublowa Twitter / Barcelona Open Banc Sabadell / Furia Andrieja Rublowa
Andriej Rublow jest tenisistą światowej klasy, jednocześnie trzeba przyznać, że ma ogromny problem z kontrolowaniem emocji. Rosjanin znów dał "popis" i wybuchł tym razem po nieudanym pojedynku z Brandonem Nakashimą.

Rozstawiony z dwójką tenisista odpadł już w drugiej rundzie turnieju ATP 500 w Barcelonie, ponosząc czwartą porażkę z rzędu. Faworyt starcia sensacyjnie przegrał 4:6, 6:7 (6) (---> RELACJA), a po ostatniej piłce, którą wyrzucił na aut, wpadł w furię.

Andriej Rublow nie mógł się z tym pogodzić i z ogromną siłą zaczął uderzać rakietą o ziemię. Gdy zobaczył, że jest już doszczętnie zniszczona, dał sobie spokój i podszedł pod siatkę pogratulować rywalowi z USA.

To oczywiście nie pierwszy raz, kiedy moskwianin reaguje na niepowodzenia tak impulsywnie. I trzeba przyznać, że od czasu dyskwalifikacji za obrażanie sędziego z rozgrywanego na przełomie lutego i marca turnieju ATP 500 w Dubaju ewidentnie gra mu się nie układa.

Reakcję Andrieja Rublowa można zobaczyć poniżej:

Czytaj także:
Aryna Sabalenka chce zająć miejsce Igi Świątek. "Szczególny związek"
Dramat w Barcelonie. Pokazał, co stało się z jego kostką

ZOBACZ WIDEO: Emerytura Gortata z NBA wynosi 33 tys. zł? "Te dane są dostępne"


Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×