Iga Świątek - Jelena Rybakina. Gdzie oglądać WTA Stuttgart? Czy będzie w TV? O której start?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Robert Prange / Na zdjęciu: Iga Świątek
Getty Images / Robert Prange / Na zdjęciu: Iga Świątek
zdjęcie autora artykułu

W sobotę, 20 kwietnia ok. godziny 14:00 Iga Świątek powalczy o awans do finału turnieju rangi WTA 500 w Stuttgarcie. Rywalką naszej tenisistki będzie Jelena Rybakina. Sprawdź, gdzie oglądać to starcie w TV i internecie.

[b]

WTA Stuttgart. Gdzie oglądać transmisję z meczu Iga Świątek - Jelena Rybakina? Czy będzie w telewizji? O której start?[/b]

Iga Świątek wkroczyła do rywalizacji na kortach ziemnych. Pierwszym turniejem, w którym zobaczyliśmy naszą tenisistkę jest impreza rangi WTA 500 w niemieckim Stuttgarcie. Z uwagi na najwyższe rozstawienie Polka rozpoczęła zmagania od drugiej rundy po tym, jak otrzymała wolny los w pierwszej. I udało jej się pokonać Belgijkę Elise Mertens. Następnie poszła za ciosem i odprawiła Brytyjkę Emmę Raducanu.

Obrończyni tytułu ma tym samym szansę na trzeci z rzędu triumf w Stuttgarcie. Musi jednak w sobotę, 20 kwietnia, około godziny 14:00 wyeliminować Jelenę Rybakinę. To właśnie z nią powalczy o miejsce w finale. Polka będzie oczywiście faworytką tego starcia.

Obie tenisistki oficjalnie spotkają się ze sobą po raz piąty. W tym czasie Kazaszka zgromadziła pokaźny bilans 4:1. Transmisja telewizyjna ze spotkania Świątek z Rybakiną w ramach półfinału turnieju w Stuttgarcie odbędzie się na kanale Canal+ Sport 2.

Mecz Iga Świątek - Jelena Rybakina w internecie. Gdzie znaleźć darmowy stream online ze spotkania turnieju rangi WTA 500 w Stuttgarcie?

Spotkanie z udziałem Igi Świątek dostępne będzie do obejrzenia również w internecie. Transmisję zobaczyć można na platformie streamingowej Canal+ Online (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Darmowa relacja LIVE ze spotkania turnieju rangi WTA 500 w Stuttgarcie. Mecz Iga Świątek - Jelena Rybakina na WP SportoweFakty.

Początek meczu Iga Świątek - Jelena Rybakina: ok. godziny 14:00. Transmisja TV: Canal+ Sport 2. Stream online: Canal+ Online (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO: Emerytura Gortata z NBA wynosi 33 tys. zł? "Te dane są dostępne"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty