Sceny na korcie w Paryżu. Atak furii Rosjanina

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / x.com/Eurosport_PL / Na zdjęciu: Andriej Rublow podczas meczu Rolanda Garrosa 2024

Andriej Rublow w meczu III rundy wielkoszlemowego Rolanda Garrosa z Matteo Arnaldim wpadł w szał. Zobacz, jak rosyjski tenisista zachowywał się na korcie.

W tym artykule dowiesz się o:

To nie był dobry dzień podczas turnieju Rolanda Garrosa dla Andrieja Rublowa. Rosjanin, który przyjechał na imprezę w Paryżu po triumfie w Madrycie (wygrał tam z samym Carlosem Alcarazem), w piątek (31.05) zakończył rywalizację na III rundzie.

Pogromcą Rublowa w stolicy Francji został Włoch Matteo Arnaldi, który wygrał z nim w trzech setach (7:6, 6:2, 6:4 - więcej TUTAJ). Fani na trybunach z zażenowaniem musli patrzeć na skandaliczne zachowanie 26-letniego tenisisty z Moskwy.

Po kolejnej przegranej akcji i prowadzeniu rywala w setach (2:0), Rublow - rozstawiony w zawodach z nr 6. - wpadł w szał (patrz wideo poniżej). Najpierw z furią rzucał rakietą o ziemię, a potem kopał w ławeczkę w swoim boksie. Gwiazdor tenisa przez dłuższą chwilę nie potrafił się uspokoić.

"Andriej Rublow to niespotykanie spokojny człowiek" - skwitowano na profilu na X Eurosportu, na którym udostępniono wideo z kortu.

Rublow jest pierwszym tenisistą ze ścisłej czołówki, który odpadł z rozgrywanego na kortach ziemnych wielkoszlemowego Rolanda Garrosa 2024.

Zobacz: Świątek zagra o prezent urodzinowy. Znów może mieć kłopoty? Pierwsza sensacja męskiego Rolanda Garrosa! Kandydat do tytułu za burtą

Źródło artykułu: WP SportoweFakty