Hubert Hurkacz się nie zatrzymuje. Sprawdź, kiedy półfinał z jego udziałem

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Foto Olimpik/NurPhoto via Getty Images / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz

Hubert Hurkacz bez straty seta awansował do półfinału turnieju ATP w niemieckim Halle. Polak pokonał w piątek Marcosa Girona. Sprawdź, kiedy 27-latek rozegra kolejne spotkanie.

Hubert Hurkacz w efektownym stylu rozpoczął sezon na kortach trawiastych. Pokonał Flavio Cobolli, a następnie Jamesa Duckwortha.

W ćwierćfinale turnieju w Halle zmierzył się z Amerykaninem Marcosem Gironem. W pierwszym secie Polak prowadził już 4:1, ale ostatecznie o wszystkim decydował tie-break.

W drugiej partii Hurkacz przełamał podanie rywala w decydującym momencie i zwyciężył 6:4.

Tym samym 27-latek znalazł się w półfinale. Zdecydowanie przebił ubiegłoroczny wynik. Przypomnijmy, że w poprzedniej edycji odpadł już w II rundzie.

Nazwisko swojego rywala pozna tego samego dnia, około godz. 16:00. Zmierzy się z lepszym w meczu Arthur Fils - Alexander Zverev.

Po raz kolejny Hurkacz na kort wyjdzie w sobotę, 22 czerwca.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty