Karolina Woźniacka: Jestem gotowa na wszystko

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Karolina Woźniacka pokonała Agnieszkę Radwańską w swoim drugim meczu podczas Mistrzostw WTA. - Jestem gotowa na wszystko, za kilkanaście dni biegnę w maratonie - oceniła Dunka.

- Wiedziałam od początku, że to nie będzie łatwy mecz. Spodziewałam się długich wymian i świetnych uderzeń. Widząc grę Agnieszki, bardzo się denerwowałam. Kilka razy po jej świetnych zagraniach myślałam: "Aga, jak zagrałaś taką piłkę?!" - powiedziała z uśmiechem na twarzy Karolina Woźniacka, która w czwartek pokonała Agnieszkę Radwańską 7:5, 6:3.

Za powód dobrej gry reprezentantki Danii uznawane jest jej świetne przygotowanie fizyczne. - Mimo że mecz zakończył się w dwóch setach, to nie było to krótkie spotkanie. Zagrałyśmy dużo długich wymian - rozpoczęła obecnie ósma rakieta świata. [ad=rectangle] - Jestem gotowa na wszystko, za kilkanaście dni wezmę udział w maratonie, więc moja forma fizyczna jest coraz lepsza - podsumowała Woźniacka.

Mająca polskie korzenie tenisistka zapytana o to, czy czuje się faworytką tego turnieju, odpowiedziała: - Myślę, że na tym etapie nie ma faworyzowanych tenisistek. Każda może wygrać z każdą, wystarczy mieć dobry dzień - zakończyła pogromczyni Radwańskiej.

Źródło artykułu: