Benoit Paire nie dokończył meczu z Jerzym Janowiczem, bo... rozbolała go głowa

Zdjęcie okładkowe artykułu: Newspix / ABACAUSA.COM /
Newspix / ABACAUSA.COM /
zdjęcie autora artykułu

Benoit Paire nie dokończył meczu I rundy turnieju ATP w Sankt Petersburgu z Jerzym Janowiczem. Francuz skreczował przy prowadzeniu Polaka 6:4, 3:0 z bardzo prozaicznego powodu.

- Byłem tym zaskoczony. Benoit powiedział mi, że jest zmęczony i nie może grać dalej - powiedział tuż po zakończeniu pojedynku Jerzy Janowicz.

Tymczasem oficjalną przyczyną kreczu, jaką Benoit Paire podał organizatorom turnieju St. Petersburg Open, był... ból głowy.

Ból, który jednak nie okazał się na tyle silny, by przeszkodzić Paire'owi w rozegraniu we wtorek jeszcze jednego meczu. Niespełna dwie godziny po zakończeniu pojedynku z Janowiczem Francuz znów pojawił się na placu gry, aby rywalizować w grze podwójnej.

W deblu tenisiście z Awinion także się nie powiodło. Para Benoit Paire / Radu Albot przegrała 2:6, 1:6 z rozstawionymi z numerem drugim Austriakami - Julianem Knowle i Alexandrem Peyą.

Źródło artykułu:
Komentarze (3)
Seb Glamour
23.09.2015
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Cały Benek;)  
margota
23.09.2015
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Bardzo nieładne zachowanie Paira :( Powinien za takie zachowanie dostać karę od ATP. Jest to wysoce niesportowe i naganne, i za takie coś powinno ATP czy zwiazek tenisowy serwować kary a nie Czytaj całość