Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Andżelika Kerber wskoczyła do rzeki Yarra! (wideo)

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią Andżelika Kerber po wielkim triumfie w wielkoszlemowym Australian Open 2016 wskoczyła do przepływającej przez Melbourne rzeki Yarra.

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
PAP/EPA / FILIP SINGER


W sobotnim finale singla pań Andżelika Kerber pokonała Serenę Williams 6:4, 3:6, 6:4. W niedzielę niemiecka tenisistka wzięła się za realizację turniejowych przyrzeczeń i zgodnie z zapowiedzią wskoczyła do rzeki Yarra. W ślad za nią uczynili to członkowie jej sztabu, na czele z trenerem Torbenem Beltzem.

Zobacz także:Jeżeli chcesz być na bieżąco ze sportem, zapisz się na codzienną porcję najważniejszych newsów. Skorzystaj z naszego chatbota, klikając TUTAJ.
Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
YouTube
Komentarze (129)
 • Eleonor_ Zgłoś komentarz
  Wielkość artykułów na SF powala na łopatki ,gdyby nie obszerne wypracowania Orta, to na stronach sportowych niedługo pozostaną białe plamy pod nagłówkami;P/D Btw. Gotowe czerwone
  Czytaj całość
  łapki hmm start ???
  • stanzuk Zgłoś komentarz
   Nie ma dylematu czy to Polka czy Niemka, prawdziwy dylemat to jest wtedy, jak ojciec biały, matka biała, a córka czarna.
   • bezet Zgłoś komentarz
    Ktoś wie, ile spotkań trzeba wygrać na olimpiadzie, żeby wygrać złoto?
    • bezet Zgłoś komentarz
     Widzę, że poranna prowokacja stanzuka całkiem udana;)
     • Seb Glamour Zgłoś komentarz
      Wesoło tutaj jak zawsze;)
      • stanzuk Zgłoś komentarz
       Z przykroscią stwierdzam, że wczoraj sporo userów mieniących się Isiofanami a nawet i Isiofanatykami, w aksamitnych rękawiczkach hejtowało naszą najlepszą tenisistkę. Bo jak grają
       Czytaj całość
       dwie nie polskie tenisistki, i kibicuje się tej która wygrywając zabiera Radwańskiej zaszczytny fotel wiceliderki rankingu, na którym by zasiadła za twa tygodnie, to jest to zawoalowane hejterstwo.
       • Sharapov Zgłoś komentarz
        i dobrze ze wskoczyla i jej sztab tez takze fajnie swietowali
        • ort222 Zgłoś komentarz
         "Polska powinna być dumna z sukcesów Kerber!. Nie gra w biało-czerwonych barwach, ale ma podwójne obywatelstwo, nasz kraj w sercu i dla nas jej sukces to także wielka radość. To jest
         Czytaj całość
         także tenis made in Poland. Doceńmy to."- Niemiec Gębicz z PS Gdyby miała nasz kraj w sercu to by dla niego grała i nigdy nie zgodziłaby się grać dla żadnego innego kraju. Dziennikarzyna łże jak zły niemiecki pies, przy nazwisku Niemki z jej własnego wyboru zawsze stoją litery GER GER GER własność niemiecka, made in Germany nie ruszać, nie tykać, ręce precz. no chyba że jest się polskim złodziejaszkiem i żebraczkiem bez honoru i godności jak gębicz . Nie bądź jak gębicz.
         • ort222 Zgłoś komentarz
          Pora pójść po rozum do głowy i dostosować się do polskich standardów, po co walczyć z wiatrakami. Polska to kraj żebraków, którzy służą obcym krajom za przysłowiową czapkę
          Czytaj całość
          gruszek i fetują ich sukcesy jak własne , a nawet bardziej niż własne, bo na własne polskich żebraków nie stać. Dobra wiadomość jest taka że polscy tenisiści ( dziwne że jeszcze tacy są, ale to się pewnie niedługo zmieni) na czele z Radwańską , nie muszą już polskim żebrakom wygrywać wielkiego szlema, bo polscy żebracy już wielkiego szlema mają, wywalczyli go im ... Niemcy, i już nie potrzebują go od polskich sportowców , do tego nie musieli nic robić tylko merdać grzecznie ogonkami przed Niemcami, łasić się do nich i zajadać się odpadkami z niemieckiego stołu, pękając przy tym z żebraczej dumy że i im się coś od Niemców dostało. Dla żebraków reprezentowanie Polski nie ma żadnego znaczenia, polscy reprezentanci to dla nich ciężcy frajerzy na których ciągle wieszają psy, złorzeczą i wyszydzają za brak sukcesów na miarę ich żebraczych ambicji, dla nich liczą się już tylko plemienne korzonki i tzw. polska krew w obcych barwach, a polskie barwy są tylko przeszkodą, bo w obcych krajach z obcymi trenerami w obcych realiach dużo łatwiej o wielkie sukcesy na miarę ich żebraczych ambicji, i do tego nic nie muszą robić tylko je fetować odpadkami pozostałymi z obcych stołów. Takie to standardy obowiązują w polskiej prasie ( np. przegląd sportowy ), wśród polskich ekspertów, komentatorów, dziennikarzy i większości kibiców. Po co z nimi walczyć, należy pogodzić się że Polska to kraj żebraków i na nic własnego nie zasługuje i trzeba cieszyć się tym co osiągają inne kraje i tylko we własnym żebraczym mniemaniu uznając ich osiągnięcia za własne pod pretekstem korzonków i tzw. polskiej krwi.To nic że barwy są obce, to nawet lepiej, bo ich osiągnięcia nie wymagają żadnego wysiłku, obcy wszystko za nich zrobią, nic tylko żyć i nie umierać w kraju żebraków nad Wisłą :). Od dziś nie będę pisał o polskich reprezentantach, nie będę używał tego słowa, będę pisał np. krakowianka, bo Polski już nie ma, jest już tylko kraj żebraków nad Wisłą, dla którego nie warto się starać, o którym nie warto pisać, dla mnie AR walczy już tylko o własne sukcesy, polskich sukcesów już nie ma, bo już nie ma Polski. Polacy tak wybrali, nie chcą już być Polakami, chcą być żebrakami na służbie obcych. Ich wola, ja się dostosuję.
          • ort222 Zgłoś komentarz
           Sukces jak wiadomo ma wielu Ojców, więc Polacy uznali sukces Niemiec za swój, widać godność i honor nie są im znane :). Skoro wychował ich system niemiecki i duński to promują
           Czytaj całość
           niemiecki i duński tenis i udowadniają że Niemiec i Duńczyk potrafi, widać logika panu Fibakowi nie jest obca :). Biedni Polacy sami u siebie nic nie potrafią to kradną cudze, dobrze że tylko we własnym głupim mniemaniu, bo dla świata zawsze to będzie tylko niemiecki szlem:). Pan Fibak miesza polskich tenisistów z obcymi, kładzie ich na jednej szali, zupełnie rozum postradał, co z człowieka robi niedostatek własnych sukcesów i potrzeba żebrania o cudze :). Nie ma też czegoś takiego jak "polska krew", krew wszyscy ludzie mają jednaką, ludzką albo człowieczą i wszyscy pochodzą od Adama i Ewy ( a może wszyscy są Polakami, pewnie tak :)), polska może być tylko świadomość narodowa, a ta w sporcie przejawia się tym jaki kraj sportowiec chce dobrowolnie reprezentować, jakiemu krajowi chce służyć :). Ja już nie jestem Polakiem, z krajem żebraków nie chcę mieć nic wspólnego, ja od teraz jestem bezpaństwowcem :), z Polski została mi już tylko historia i dawni normalni honorowi Polacy :). Skoro już nie jestem Polakiem, to jeszcze napiszę do Polaków, co wy chcecie tym żebractwem osiągnąć żeby Polacy kibicowali Niemcom, to może niech wszyscy z Polski wyjadą i grają dla Niemiec , na to samo wyjdzie i będzie prościej:). Chcecie się cieszyć z niemieckich sukcesów, to co z polskimi?, to po co Polacy mają cokolwiek osiągać, dla kogo?, skoro się cieszycie innymi sukcesami:) czy wy na głowę upadliście, czy wy w ogóle myślicie, przecież tym zabijacie polski sport, ale jak widać moją go w czterech literach.
           • marzami Zgłoś komentarz
            Słowo się rzekło.....i pięknie:)
            • Seb Glamour Zgłoś komentarz
             Dobrze,że krokodyli tam nie ma...
             Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
             ×