Ching-Wen Hsu: Nie myślałam o tym, które miejsce zajmuje moja rywalka

Ching-Wen Hsu sprawiła sporą niespodziankę, pokonując 6:3, 6:4 Paulę Kanię w otwierającym spotkaniu Pucharu Federacji w Inowrocławiu. - Nie myślałam o tym, które miejsce zajmuje moja rywalka.

Karolina Konstańczak
Karolina Konstańczak

W pierwszym spotkaniu Pucharu Federacji w Inowrocławiu Paula Kania mierzyła się z Ching-Wen Hsu. Klasyfikowana obecnie na 151. miejscu Polka zupełnie niespodziewanie przegrała z będącą w czwartej setce reprezentantką Tajwanu.

- Nie myślałam o mojej rywalce i o tym, które zajmuje miejsce w rankingu - powiedziała Hsu. - Skupiałam się tylko na swojej grze. Starałam się również cieszyć meczem i tym, że mogę tutaj grać.

W czasie niemal każdej przerwy oraz między pojedynczymi piłkami można było dostrzec uśmiech na twarzy niespełna 20-letniej reprezentantki Tajwanu. Hsu nawet po prostych błędach wymieniała ze swoją kapitan pełne radości spojrzenia.

- Chciałabym przede wszystkim podziękować całemu mojemu zespołowi, który cały czas mnie wspierał. Klaskali mi głośno i zagrzewali do walki - dodała.

Oglądaj mecze WTA Tour z udziałem Igi Świątek, Magdy Linette i innych topowych zawodniczek w serwisie CANAL+ online. (link sponsorowany)

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×