WTA Pekin: Radwańska - Woźniacka na żywo. Transmisja TV, stream online. Gdzie oglądać?

W czwartek około godziny 6:30 rozpocznie się kolejny pojedynek Agnieszki Radwańskiej w ramach turnieju WTA Pekin. Jej przeciwniczką będzie Karolina Woźniacka. Transmisja TV na antenie TVP Sport. Stream online w sport.tvp.pl.

Bruno Szafer
Bruno Szafer
PAP/EPA / ROLEX DELA PENA

Mecz na żywo: Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online? 

W czwartek 6 października około godziny 6:30 rozpocznie się pojedynek Agnieszki Radwańskiej z Karoliną Woźniacką. Będzie to starcie w ramach III rundy turnieju WTA Pekin. Transmisja TV na antenie TVP Sport. Stream online wystartuje na platformie sport.tvp.pl. Usługa będzie dostępna za darmo dla wszystkich użytkowników z Polski.

Los ewidentnie płata figle obu zawodniczkom. Agnieszka Radwańska zmierzy się z Karoliną Woźniacką po raz trzeci w przeciągu minionych trzynastu dni. Po raz pierwszy tenisistki spotkały się na turnieju WTA Tokio. Wtedy lepsza okazała się Dunka, która wygrała 4:5, 7:4, 6:4.

Drugim starciem był pojedynek w ramach WTA Wuhan. Podczas tamtego starcia lepsza okazała się Polka - wygrała 6:4, 6:2. Do tej pory Radwańska mierzyła się z Woźniacką aż czternaście razy. Aż dziewięć z tych meczów kończyło się wygraną Dunki.

Która z zawodniczek dopisze kolejne zwycięstwo do swojego dorobku? Początek meczu około godziny 6:40 w czwartkowy poranek.

ZOBACZ WIDEO: Michał Kołodziejczyk: Legią nie można zarządzać jak fabryką gwoździ
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×