Roland Garros: Nadal - Thiem na żywo. Transmisja TV, stream online. Gdzie oglądać tenis?

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / CAROLINE BLUMBERG
PAP/EPA / CAROLINE BLUMBERG
zdjęcie autora artykułu

W półfinale Roland Garros odbędzie się mecz Rafael Nadal - Dominic Thiem. Transmisję będzie można obejrzeć w telewizji oraz internecie.

W tym artykule dowiesz się o:

Mecz 1/2 finału Roland Garros Rafael Nadal - Dominic Thiem odbędzie się w piątek 9 czerwca 2017 roku. Spotkanie rozpocznie się około godziny 18 na korcie Philippe'a Chatriera. Transmisję TV obejrzeć będzie można w telewizji Eurosport 1 oraz Tenis Premium 1.

Spotkanie Nadal - Thiem na żywo oglądać można zarówno w telewizji, jak i internecie. Stream online z Roland Garros udostępnia Eurosport Player oraz IPLA. Dostęp do transmisji nie jest jednak darmowy.

Faworytem spotkania jest Rafael Nadal. Zwycięzca w finale Roland Garros zmierzy się w niedzielę ze Stanem Wawrinką, który wyeliminował Andy'ego Murray'a.

Roland Garros na żywo: Rafael Nadal - Dominic Thiem / 9.06.2017, ok. godziny 18:00. Transmisja TV: Tenis Premium 1, Eurosport 1. Stream online: Eurosport Player, IPLA.

Oglądaj treningi, kwalifikacje i wyścig Grand Prix™ Kanady wyłącznie w ELEVEN SPORTS oraz na elevensports.pl pl lub u takich operatorów jak nc+, Cyfrowy Polsat, UPC, Vectra, Multimedia, Toya, INEA czy Netia.

ZOBACZ WIDEO: Wbili Rafałowi Jackiewiczowi nóż w serce. Tylko cud sprawił, że przeżył

Źródło artykułu: