Novak Djoković trenuje w Melbourne. "Czuję się gotowy"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Newspix / Dubreuil Corinne  / Na zdjęciu: Novak Djoković
Newspix / Dubreuil Corinne / Na zdjęciu: Novak Djoković
zdjęcie autora artykułu

Novak Djoković ma za sobą pierwsze odbicia piłki na kortach Melbourne Park, gdzie od 15 stycznia będzie rozgrywany wielkoszlemowy Australian Open. - Czuję się gotowy - ocenił Serb po zajęciach.

W tym artykule dowiesz się o:

Novak Djoković pauzuje od lipca z powodu kontuzji łokcia. Do rozgrywek chciał wrócić wraz z początkiem sezonu 2018. Pod koniec grudnia miał wystąpić w pokazówce w Abu Zabi, a następnie planował wziąć udział w imprezie ATP World Tour 250 w Dosze. Z obu tych startów jednak się wycofał.

Pod znakiem zapytania stoi również udział Serba w Australian Open. Tenisista jednak bardzo chce zagrać w Melbourne. Wyruszył w podróż do Australii i na miejscu ma zadecydować, czy jest w stanie wystąpić w pierwszym wielkoszlemowym turnieju nowego sezonu.

Djoković jest już po pierwszych treningach na kortach Melbourne Park, gdzie będzie rozgrywany Australian Open. Serb odbijał piłkę i jest zadowolony. - W końcu wróciłem na Antypody. Czuję się gotowy! - napisał na Twitterze.

10 stycznia belgradczyk przystąpi do czwartej edycji pokazowej imprezy "Tie Break Tens". Następnie planuje zaprezentować się w innej pokazówce, turnieju Kooyong Classic. Po tych startach podejmie decyzję, czy wystąpi w Australian Open 2018.

ZOBACZ WIDEO: W tym sporcie jesteśmy potęgą. "Udowodniliśmy to w 2017 roku"

Źródło artykułu: