WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

WTA Indian Wells: Program i wyniki

Magda Linette jako jedyna Polka wystąpi w pierwszym w sezonie 2019 turnieju rangi WTA Premier Mandatory. Na kortach twardych w Indian Wells zagrają największe gwiazdy kobiecego tenisa. Tytułu będzie bronić Japonka Naomi Osaka.
Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Getty Images / Harry How / Na zdjęciu: Naomi Osaka, mistrzyni BNP Paribas Open 2018

BNP Paribas Open, Indian Wells (USA)
WTA Premier Mandatory, kort twardy, pula nagród 9,035 mln dolarów

finał:

niedziela, 17 marca

Bianca Andreescu (Kanada, WC) - Andżelika Kerber (Niemcy, 8) 6:4, 3:6, 6:4

półfinał:

piątek, 15 marca

Andżelika Kerber (Niemcy, 8) - Belinda Bencić (Szwajcaria, 23) 6:4, 6:2
Bianca Andreescu (Kanada, WC) - Elina Switolina (Ukraina, 6) 6:3, 2:6, 6:4

ćwierćfinał:

czwartek, 14 marca

Belinda Bencić (Szwajcaria, 23) - Karolina Pliskova (Czechy, 5) 6:3, 4:6, 6:3
Andżelika Kerber (Niemcy, 8) - Venus Williams (USA) 7:6(3), 6:3

środa, 13 marca

Bianca Andreescu (Kanada, WC) - Garbine Muguruza (Hiszpania, 20) 6:0, 6:1
Elina Switolina (Ukraina, 6) - Marketa Vondrousova (Czechy) 4:6, 6:4, 6:4

IV runda (1/8 finału):

wtorek, 12 marca

Belinda Bencić (Szwajcaria, 23) - Naomi Osaka (Japonia, 1) 6:3, 6:1
Karolina Pliskova (Czechy, 5) - Anett Kontaveit (Estonia, 21) 7:6(0), 4:6, 6:2
Venus Williams (USA) - Mona Barthel (Niemcy) 6:4, 6:4
Andżelika Kerber (Niemcy, 8) - Aryna Sabalenka (Białoruś, 9) 6:1, 4:6, 6:4
Garbine Muguruza (Hiszpania, 20) - Kiki Bertens (Holandia, 7) 5:7, 6:1, 6:4
Bianca Andreescu (Kanada, WC) - Qiang Wang (Chiny, 18) 7:5, 6:2
Elina Switolina (Ukraina, 6) - Ashleigh Barty (Australia, 12) 7:6(8), 5:7, 6:4
Marketa Vondrousova (Czechy) - Simona Halep (Rumunia, 2) 6:2, 3:6, 6:2

III runda (1/16 finału):

poniedziałek, 11 marca

Naomi Osaka (Japonia, 1) - Danielle Collins (USA, 25) 6:4, 6:2
Belinda Bencić (Szwajcaria, 23) - Jekaterina Aleksandrowa (Rosja) 6:4, 6:2
Anett Kontaveit (Estonia, 21) - Anastasija Sevastova (Łotwa, 11) 5:0 i krecz
Karolina Pliskova (Czechy, 5) - Ysaline Bonaventure (Belgia, Q) 6:3, 6:2
Venus Williams (USA) - Christina McHale (USA, Q) 6:2, 7:5
Mona Barthel (Niemcy) - Julia Görges (Niemcy, 15) 7:5, 1:6, 6:4
Aryna Sabalenka (Białoruś, 9) - Łesia Curenko (Ukraina, 24) 6:2, 7:5
Andżelika Kerber (Niemcy, 8) - Natalia Wichliancewa (Rosja, Q) 3:6, 6:1, 6:3

niedziela, 10 marca

Kiki Bertens (Holandia, 7) - Johanna Konta (Wielka Brytania) 7:6(10), 6:4
Garbine Muguruza (Hiszpania, 20) - Serena Williams (USA, 10) 6:3, 1:0 i krecz
Qiang Wang (Chiny, 18) - Elise Mertens (Belgia, 16) 7:6(4), 6:7(4), 6:3
Bianca Andreescu (Kanada, WC) - Stefanie Vögele (Szwajcaria, Q) 6:1, 6:2
Elina Switolina (Ukraina, 6) - Daria Gawriłowa (Australia) 7:5, 6:4
Ashleigh Barty (Australia, 12) - Jennifer Brady (USA, WC) 6:3, 6:2
Marketa Vondrousova (Czechy) - Jelena Ostapenko (Łotwa, 22) 4:6, 6:3, 6:4
Simona Halep (Rumunia, 2) - Kateryna Kozłowa (Ukraina, Q) 7:6(3), 7:5

II runda (1/32 finału):

sobota, 9 marca

Naomi Osaka (Japonia, 1) - Kristina Mladenović (Francja) 6:3, 6:4
Danielle Collins (USA, 25) - Kirsten Flipkens (Belgia) 6:4, 6:1
Belinda Bencić (Szwajcaria, 23) - Alison van Uytvanck (Belgia) 6:4, 6:1
Jekaterina Aleksandrowa (Rosja) - Karolina Woźniacka (Dania, 13) 7:5, 2:6, 7:5
Anastasija Sevastova (Łotwa, 11) - Madison Brengle (USA, WC) 6:3, 6:4
Anett Kontaveit (Estonia, 21) - Monica Puig (Portoryko) 6:3, 7:6(4)
Ysaline Bonaventure (Belgia, Q) - Donna Vekić (Chorwacja, 28) 1:6, 7:6(5), 6:4
Karolina Pliskova (Czechy, 5) - Misaki Doi (Japonia, Q) 6:7(4), 6:1, 6:1
Venus Williams (USA) - Petra Kvitova (Czechy, 3) 4:6, 7:5, 6:4
Christina McHale (USA, Q) - Anastazja Pawluczenkowa (Rosja, 30) 6:4, 3:6, 6:4
Mona Barthel (Niemcy) - Madison Keys (USA, 17) 3:6, 6:1, 7:5
Julia Görges (Niemcy, 15) - Kaia Kanepi (Estonia) 6:3, 2:6, 6:3
Aryna Sabalenka (Białoruś, 9) - Ajla Tomljanović (Australia) 6:3, 4:6, 6:0
Łesia Curenko (Ukraina, 24) - Jessica Pegula (USA, WC) 3:6, 7:5, 6:4
Natalia Wichliancewa (Rosja, Q) - Carla Suarez (Hiszpania, 26) 6:2, 6:0
Andżelika Kerber (Niemcy, 8) - Julia Putincewa (Kazachstan) 6:0, 6:2

Zobacz także: Agnieszka Radwańska w Krakowie pożegna się z kibicami

piątek, 8 marca

Kiki Bertens (Holandia, 7) - Magda Linette (Polska) 6:4, 6:1
Johanna Konta (Wielka Brytania) - Su-Wei Hsieh (Tajwan, 27) 6:0, 6:2
Garbine Muguruza (Hiszpania, 20) - Lauren Davis (USA, WC) 6:1, 6:3
Serena Williams (USA, 10) - Wiktoria Azarenka (Białoruś) 7:5, 6:3
Elise Mertens (Belgia, 16) - Amanda Anisimova (USA, WC) 6:4, 6:2
Qiang Wang (Chiny, 18) - Bernarda Pera (USA) 7:6(5), 6:2
Bianca Andreescu (Kanada, WC) - Dominika Cibulkova (Słowacja, 32) 6:2, 6:2
Stefanie Vögele (Szwajcaria, Q) - Sloane Stephens (USA, 4) 6:3, 6:0
Elina Switolina (Ukraina, 6) - Sofia Kenin (USA) 3:6, 7:6(5), 6:4
Daria Gawriłowa (Australia) - Mihaela Buzarnescu (Rumunia, 29) 6:2, 6:2
Jennifer Brady (USA, WC) - Caroline Garcia (Francja, 19) 6:3, 3:6, 6:0
Ashleigh Barty (Australia, 12) - Tatjana Maria (Niemcy) 6:4, 6:4
Marketa Vondrousova (Czechy) - Daria Kasatkina (Rosja, 14) 6:2, 6:1
Jelena Ostapenko (Łotwa, 22) - Shuai Zhang (Chiny) 6:2, 6:1
Kateryna Kozłowa (Ukraina, Q) - Alaksandra Sasnowicz (Białoruś, 31) 6:4, 2:6, 6:0
Simona Halep (Rumunia, 2) - Barbora Strycova (Czechy) 6:2, 6:4

I runda:

czwartek, 7 marca

Kristina Mladenović (Francja) - Saisai Zheng (Chiny) 7:5, 6:2
Kirsten Flipkens (Belgia) - Eugenie Bouchard (Kanada) 7:5, 3:6, 7:5
Alison van Uytvanck (Belgia) - Alison Riske (USA) 7:6(1), 6:4
Jekaterina Aleksandrowa (Rosja) - Rebecca Peterson (Szwecja) 7:5, 3:6, 6:2
Madison Brengle (USA, WC) - Samantha Stosur (Australia) 6:2, 6:3
Monica Puig (Portoryko) - Jewgienija Rodina (Rosja) 6:0, 6:4
Ysaline Bonaventure (Belgia, Q) - Taylor Townsend (USA, WC) 6:7(3), 7:5, 6:2
Misaki Doi (Japonia, Q) - Ons Jabeur (Tunezja) 6:3, 6:3
Venus Williams (USA) - Andrea Petković (Niemcy) 6:4, 0:6, 6:3
Christina McHale (USA, Q) - Maria Sakkari (Grecja) 7:5, 6:0
Mona Barthel (Niemcy) - Lin Zhu (Chiny, Q) 6:4, 6:7(4), 7:5
Kaia Kanepi (Estonia) - Johanna Larsson (Szwecja) 6:2, 6:2
Ajla Tomljanović (Australia) - Alize Cornet (Francja) 7:5, 6:3
Jessica Pegula (USA, WC) - Zarina Dijas (Kazachstan, Q) 6:1, 6:1
Natalia Wichliancewa (Rosja, Q) - Priscilla Hon (Australia, Q) 6:1, 6:1
Julia Putincewa (Kazachstan) - Timea Babos (Węgry) 6:1, 6:3

Zobacz także: zwycięska bitwa Magdy Linette z Petrą Martić

środa, 6 marca

Magda Linette (Polska) - Petra Martić (Chorwacja) 6:3, 4:6, 7:6(5)
Johanna Konta (Wielka Brytania) - Pauline Parmentier (Francja) 6:2, 6:3
Lauren Davis (USA, WC) - Anna Karolina Schmiedlova (Słowacja) 7:6(2), 6:2
Wiktoria Azarenka (Białoruś) - Wiera Łapko (Białoruś) 6:2, 6:3
Amanda Anisimova (USA, WC) - Aleksandra Krunić (Serbia) 6:0, 6:4
Bernarda Pera (USA) - Catherine McNally (USA, Q) 6:2, 6:1
Bianca Andreescu (Kanada, WC) - Irina-Camelia Begu (Rumunia) 6:7(3), 6:3, 6:3
Stefanie Vögele (Szwajcaria, Q) - Sachia Vickery (USA, WC) 7:5, 6:2
Sofia Kenin (USA) - Yafan Wang (Chiny) 1:6, 7:5, 6:4
Daria Gawriłowa (Australia) - Dajana Jastremska (Ukraina) 6:2, 5:7, 6:2
Jennifer Brady (USA, WC) - Nao Hibino (Japonia, Q) 7:5, 6:3
Tatjana Maria (Niemcy) - Magdalena Rybarikova (Słowacja) 6:3, 6:2
Marketa Vondrousova (Czechy) - Laura Siegemund (Niemcy) 6:4, 7:6(6)
Shuai Zhang (Chiny) - Viktoria Kuzmova (Słowacja) 6:2, 6:4
Kateryna Kozłowa (Ukraina, Q) - Katerina Siniakova (Czechy) 7:5, 6:2
Barbora Strycova (Czechy) - Viktorija Golubić (Szwajcaria, Q) 6:2, 7:6(4)

wolne losy: Naomi Osaka (Japonia, 1); Simona Halep (Rumunia, 2); Petra Kvitova (Czechy, 3); Sloane Stephens (USA, 4); Karolina Pliskova (Czechy, 5); Elina Switolina (Ukraina, 6); Kiki Bertens (Holandia, 7); Andżelika Kerber (Niemcy, 8); Aryna Sabalenka (Białoruś, 9); Serena Williams (USA, 10); Anastasija Sevastova (Łotwa, 11); Ashleigh Barty (Australia, 12); Karolina Woźniacka (Dania, 13); Daria Kasatkina (Rosja, 14); Julia Görges (Niemcy, 15); Elise Mertens (Belgia, 16); Madison Keys (USA, 17); Qiang Wang (Chiny, 18); Caroline Garcia (Francja, 19); Garbine Muguruza (Hiszpania, 20); Anett Kontaveit (Estonia, 21); Jelena Ostapenko (Łotwa, 22); Belinda Bencić (Szwajcaria, 23); Łesia Curenko (Ukraina, 24); Danielle Collins (USA, 25); Carla Suarez (Hiszpania, 26); Su-Wei Hsieh (Tajwan, 27); Donna Vekić (Chorwacja, 28); Mihaela Buzarnescu (Rumunia, 29); Anastazja Pawluczenkowa (Rosja, 30); Alaksandra Sasnowicz (Białoruś, 31); Dominika Cibulkova (Słowacja, 32)

ZOBACZ WIDEO Sektor Gości 101. Spięcia z Adamem Małyszem? Rafał Marton miał na nie sposób

Czy Naomi Osaka obroni tytuł?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×