Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Australian Open: Program i wyniki mężczyzn (drabinka)

Broniący tytułu Serb Novak Djoković jest faworytem do zwycięstwa w wielkoszlemowym Australian Open 2020. W głównej drabince turnieju w Melbourne zaprezentuje się tylko jeden Polak - Hubert Hurkacz, który po raz pierwszy został rozstawiony.
Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Novak Djoković, mistrz Australian Open 2019 Getty Images / Cameron Spencer / Na zdjęciu: Novak Djoković, mistrz Australian Open 2019

Australian Open, Melbourne (Australia)
Wielki Szlem, kort twardy, pula nagród 71 mln dolarów australijskich

finał:

niedziela, 2 lutego

Novak Djoković (Serbia, 2) - Dominic Thiem (Austria, 5) 6:4, 4:6, 2:6, 6:3, 6:4

półfinał:

piątek, 31 stycznia

Dominic Thiem (Austria, 5) - Alexander Zverev (Niemcy, 7) 3:6, 6:4, 7:6(3), 7:6(4)

czwartek, 30 stycznia

Novak Djoković (Serbia, 2) - Roger Federer (Szwajcaria, 3) 7:6(1), 6:4, 6:3

ćwierćfinał:

środa, 29 stycznia

Dominic Thiem (Austria, 5) - Rafael Nadal (Hiszpania, 1) 7:6(3), 7:6(4), 4:6, 7:6(6)
Alexander Zverev (Niemcy, 7) - Stan Wawrinka (Szwajcaria, 15) 1:6, 6:3, 6:4, 6:2

wtorek, 28 stycznia

Roger Federer (Szwajcaria, 3) - Tennys Sandgren (USA) 6:3, 2:6, 2:6, 7:6(8), 6:3
Novak Djoković (Serbia, 2) - Milos Raonić (Kanada, 32) 6:4, 6:3, 7:6(1)

IV runda (1/8 finału):

poniedziałek, 27 stycznia

Rafael Nadal (Hiszpania, 1) - Nick Kyrgios (Australia, 23) 6:3, 3:6, 7:6(6), 7:6(4)
Dominic Thiem (Austria, 5) - Gael Monfils (Francja, 10) 6:2, 6:4, 6:4
Stan Wawrinka (Szwajcaria, 15) - Danił Miedwiediew (Rosja, 4) 6:2, 2:6, 4:6, 7:6(2), 6:2
Alexander Zverev (Niemcy, 7) - Andriej Rublow (Rosja, 17) 6:4, 6:4, 6:4

niedziela, 26 stycznia

Tennys Sandgren (USA) - Fabio Fognini (Włochy, 12) 7:6(5), 7:5, 6:7(2), 6:4
Roger Federer (Szwajcaria, 3) - Marton Fucsovics (Węgry) 4:6, 6:1, 6:2, 6:2
Milos Raonić (Kanada, 32) - Marin Cilić (Chorwacja) 6:4, 6:3, 7:5
Novak Djoković (Serbia, 2) - Diego Schwartzman (Argentyna, 14) 6:3, 6:4, 6:4

III runda (1/16 finału):

sobota, 25 stycznia

Rafael Nadal (Hiszpania, 1) - Pablo Carreno (Hiszpania, 27) 6:1, 6:2, 6:4
Nick Kyrgios (Australia, 23) - Karen Chaczanow (Rosja, 16) 6:2, 7:6(5), 6:7(6), 6:7(7), 7:6(8)
Gael Monfils (Francja, 10) - Ernests Gulbis (Łotwa, Q) 7:6(2), 6:4, 6:3
Dominic Thiem (Austria, 5) - Taylor Fritz (USA, 29) 6:2, 6:4, 6:7(5), 6:4
Danił Miedwiediew (Rosja, 4) - Alexei Popyrin (Australia) 6:4, 6:3, 6:2
Stan Wawrinka (Szwajcaria, 15) - John Isner (USA, 19) 6:4, 4:1 i krecz
Andriej Rublow (Rosja, 17) - David Goffin (Belgia, 11) 2:6, 7:6(3), 6:4, 7:6(4)
Alexander Zverev (Niemcy, 7) - Fernando Verdasco (Hiszpania) 6:2, 6:2, 6:4

piątek, 24 stycznia

Tennys Sandgren (USA) - Sam Querrey (USA) 6:4, 6:4, 6:4
Fabio Fognini (Włochy, 12) - Guido Pella (Argentyna, 22) 7:6(0), 6:2, 6:3
Marton Fucsovics (Węgry) - Tommy Paul (USA) 6:1, 6:1, 6:4
Roger Federer (Szwajcaria, 3) - John Millman (Australia) 4:6, 7:6(2), 6:4, 4:6, 7:6(8)
Milos Raonić (Kanada, 32) - Stefanos Tsitsipas (Grecja, 6) 7:5, 6:4, 7:6(2)
Marin Cilić (Chorwacja) - Roberto Bautista (Hiszpania, 9) 6:7(3), 6:4, 6:0, 5:7, 6:3
Diego Schwartzman (Argentyna, 14) - Dusan Lajović (Serbia, 24) 6:2, 6:3, 7:6(7)
Novak Djoković (Serbia, 2) - Yoshihito Nishioka (Japonia) 6:3, 6:2, 6:2

II runda (1/32 finału):

czwartek, 23 stycznia

Rafael Nadal (Hiszpania, 1) - Federico Delbonis (Argentyna) 6:3, 7:6(4), 6:1
Pablo Carreno (Hiszpania, 27) - Peter Gojowczyk (Niemcy, Q) 6:4, 6:1, 1:6, 6:4
Nick Kyrgios (Australia, 23) - Gilles Simon (Francja) 6:2, 6:4, 4:6, 7:5
Karen Chaczanow (Rosja, 16) - Mikael Ymer (Szwecja) 6:2, 2:6, 6:4, 3:6, 7:6(8)
Gael Monfils (Francja, 10) - Ivo Karlović (Chorwacja) 4:6, 7:6(8), 6:4, 7:5
Ernests Gulbis (Łotwa, Q) - Aljaz Bedene (Słowenia) 7:5, 6:3, 6:2
Taylor Fritz (USA, 29) - Kevin Anderson (RPA) 4:6, 6:7(5), 7:6(4), 6:2, 6:2
Dominic Thiem (Austria, 5) - Alex Bolt (Australia, WC) 6:2, 5:7, 6:7(5), 6:1, 6:2
Danił Miedwiediew (Rosja, 4) - Pedro Martinez (Hiszpania, Q) 7:5, 6:1, 6:3
Alexei Popyrin (Australia) - Jaume Munar (Hiszpania) 6:2, 7:6(5), 6:2
John Isner (USA, 19) - Alejandro Tabilo (Chile, Q) 6:4, 6:3, 6:3
Stan Wawrinka (Szwajcaria, 15) - Andreas Seppi (Włochy) 4:6, 7:5, 6:3, 3:6, 6:4
David Goffin (Belgia, 11) - Pierre-Hugues Herbert (Francja) 6:1, 6:4, 4:6, 1:6, 6:3
Andriej Rublow (Rosja, 17) - Yuichi Sugita (Japonia) 6:2, 6:3, 7:6(5)
Fernando Verdasco (Hiszpania) - Nikołoz Basilaszwili (Gruzja, 26) 4:6, 7:6(5), 6:4, 6:4
Alexander Zverev (Niemcy, 7) - Jegor Gerasimow (Białoruś) 7:6(5), 6:4, 7:5

środa, 22 stycznia

Tennys Sandgren (USA) - Matteo Berrettini (Włochy, 8) 7:6(7), 6:4, 4:6, 2:6, 7:5
Sam Querrey (USA) - Ricardas Berankis (Litwa) 7:6(2), 4:6, 6:4, 6:4
Guido Pella (Argentyna, 22) - Gregoire Barrere (Francja) 6:1, 6:4, 3:6, 6:3
Fabio Fognini (Włochy, 12) - Jordan Thompson (Australia) 7:6(4), 6:1, 3:6, 4:6, 7:6(4)
Marton Fucsovics (Węgry) - Jannik Sinner (Włochy) 6:4, 6:4, 6:3
Tommy Paul (USA) - Grigor Dimitrow (Bułgaria, 18) 6:4, 7:6(6), 3:6, 6:7(3), 7:6(3)
John Millman (Australia) - Hubert Hurkacz (Polska, 31) 6:4, 7:5, 6:3
Roger Federer (Szwajcaria, 3) - Filip Krajinović (Serbia) 6:1, 6:4, 6:1
Stefanos Tsitsipas (Grecja, 6) - Philipp Kohlschreiber (Niemcy) walkower
Milos Raonić (Kanada, 32) - Cristian Garin (Chile) 6:3, 6:4, 6:2
Marin Cilić (Chorwacja) - Benoit Paire (Francja, 21) 6:2, 6:7(6), 3:6, 6:1, 7:6(3)
Roberto Bautista (Hiszpania, 9) - Michael Mmoh (USA, WC) 5:7, 6:2, 6:4, 6:1
Diego Schwartzman (Argentyna, 14) - Alejandro Davidovich Fokina (Hiszpania) 6:1, 6:4, 6:2
Dusan Lajović (Serbia, 24) - Marc Polmans (Australia, WC) 6:2, 6:4, 6:3
Yoshihito Nishioka (Japonia) - Daniel Evans (Wielka Brytania, 30) 6:4, 6:3, 6:4
Novak Djoković (Serbia, 2) - Tatsuma Ito (Japonia, WC) 6:1, 6:4, 6:2

I runda:

wtorek, 21 stycznia

Rafael Nadal (Hiszpania, 1) - Hugo Dellien (Boliwia) 6:2, 6:3, 6:0
Federico Delbonis (Argentyna) - Joao Sousa (Portugalia) 6:3, 6:4, 7:6(3)
Peter Gojowczyk (Niemcy, Q) - Christopher Eubanks (USA, Q) 7:6(1), 6:3, 4:6, 6:0
Pablo Carreno (Hiszpania, 27) - Jozef Kovalik (Słowacja, LL) 6:4, 3:6, 6:1, 7:6(2)
Nick Kyrgios (Australia, 23) - Lorenzo Sonego (Włochy) 6:2, 7:6(3), 7:6(1)
Gilles Simon (Francja) - Pablo Cuevas (Urugwaj) 6:1, 6:3, 6:3
Mikael Ymer (Szwecja) - Yasutaka Uchiyama (Japonia) 6:4, 6:1, 6:2
Karen Chaczanow (Rosja, 16) - Mario Vilella Martinez (Hiszpania, Q) 4:6, 6:4, 7:6(4), 6:3
Gael Monfils (Francja, 10) - Yen-Hsun Lu (Tajwan) 6:1, 6:4, 6:2
Ivo Karlović (Chorwacja) - Vasek Pospisil (Kanada) 7:6(4), 6:4, 7:5
Aljaz Bedene (Słowenia) - James Duckworth (Australia) 6:4, 6:7(5), 6:7(5), 6:2, 6:4
Ernests Gulbis (Łotwa, Q) - Felix Auger-Aliassime (Kanada, 20) 7:5, 4:6, 7:6(4), 6:4
Taylor Fritz (USA, 29) - Tallon Griekspoor (Holandia, Q) 6:3, 6:3, 6:3
Kevin Anderson (RPA) - Ilja Iwaszka (Białoruś, Q) 6:4, 2:6, 4:6, 6:4, 7:6(8)
Alex Bolt (Australia, WC) - Albert Ramos (Hiszpania) 7:6(1), 1:6, 6:7(5), 6:1, 6:4
Dominic Thiem (Austria, 5) - Adrian Mannarino (Francja) 6:3, 7:5, 6:2

Danił Miedwiediew (Rosja, 4) - Frances Tiafoe (USA) 6:3, 4:6, 6:4, 6:2
Pedro Martinez (Hiszpania, Q) - Dominik Koepfer (Niemcy) 6:3, 6:4, 7:5
Jaume Munar (Hiszpania) - Hugo Gaston (Francja, WC) 7:5, 5:7, 6:0, 6:3
Alexei Popyrin (Australia) - Jo-Wilfried Tsonga (Francja, 28) 6:7(5), 6:2, 6:1 i krecz
John Isner (USA, 19) - Thiago Monteiro (Brazylia) 6:7(5), 7:6(4), 7:6(7), 7:6(5)
Alejandro Tabilo (Chile, Q) - Daniel Elahi Galan (Kolumbia, Q) 4:6, 6:3, 6:4, 6:7(6), 6:4
Andreas Seppi (Włochy) - Miomir Kecmanović (Serbia) 6:4, 6:4, 7:6(3)
Stan Wawrinka (Szwajcaria, 15) - Damir Dzumhur (Bośnia i Hercegowina) 7:5, 6:7(4), 6:4, 6:4
David Goffin (Belgia, 11) - Jeremy Chardy (Francja) 6:4, 6:3, 6:1
Pierre-Hugues Herbert (Francja) - Cameron Norrie (Wielka Brytania) 7:5, 3:6, 3:6, 7:5, 6:4
Yuichi Sugita (Japonia) - Elliot Benchetrit (Francja, Q) 6:2, 6:0, 6:3
Andriej Rublow (Rosja, 17) - Christopher O'Connell (Australia, WC) 6:3, 0:6, 6:4, 7:6(5)
Nikołoz Basilaszwili (Gruzja, 26) - Soon Woo Kwon (Korea Południowa) 6:7(5), 6:4, 7:5, 3:6, 6:3
Fernando Verdasco (Hiszpania) - Jewgienij Donskoj (Rosja, LL) 7:5, 6:2, 6:1
Jegor Gerasimow (Białoruś) - Casper Ruud (Norwegia) 6:3, 7:6(6), 1:6, 4:6, 7:6(6)
Alexander Zverev (Niemcy, 7) - Marco Cecchinato (Włochy) 6:4, 7:6(4), 6:3

Tennys Sandgren (USA) - Marco Trungelliti (Argentyna, Q) 6:1, 6:4, 7:5
Jordan Thompson (Australia) - Aleksander Bublik (Kazachstan) 6:4, 6:3, 6:2
Fabio Fognini (Włochy, 12) - Reilly Opelka (USA) 3:6, 6:7(3), 6:4, 6:3, 7:6(5)
Jannik Sinner (Włochy) - Max Purcell (Australia, Q) 7:6(2), 6:2, 6:4
Tommy Paul (USA) - Leonardo Mayer (Argentyna) 4:6, 6:4, 6:4, 6:4
Hubert Hurkacz (Polska, 31) - Dennis Novak (Austria, Q) 6:7(4), 1:6, 6:2, 6:3, 6:4
John Millman (Australia) - Ugo Humbert (Francja) 7:6(3), 6:3, 1:6, 7:5
Filip Krajinović (Serbia) - Quentin Halys (Francja, Q) 7:6(7), 7:6(1), 3:6, 4:6, 7:5
Cristian Garin (Chile) - Stefano Travaglia (Włochy) 6:4, 6:3, 6:4
Milos Raonić (Kanada, 32) - Lorenzo Giustino (Włochy, LL) 6:2, 6:1, 6:3
Benoit Paire (Francja, 21) - Cedrik-Marcel Stebe (Niemcy) 6:4, 3:6, 6:3, 6:7(2), 6:0
Marin Cilić (Chorwacja) - Corentin Moutet (Francja) 6:3, 6:2, 6:4
Michael Mmoh (USA, WC) - Pablo Andujar (Hiszpania) 6:1, 6:4, 6:4
Roberto Bautista (Hiszpania, 9) - Feliciano Lopez (Hiszpania) 6:2, 6:2, 7:5
Diego Schwartzman (Argentyna, 14) - Lloyd Harris (RPA) 6:4, 6:2, 6:2
Alejandro Davidovich Fokina (Hiszpania) - Norbert Gombos (Słowacja, Q) 4:6, 6:4, 2:6, 6:3, 6:2
Marc Polmans (Australia, WC) - Michaił Kukuszkin (Kazachstan) 6:4, 6:3, 4:6, 6:7(8), 6:4
Dusan Lajović (Serbia, 24) - Kyle Edmund (Wielka Brytania) 7:6(7), 6:3, 7:6(4)
Tatsuma Ito (Japonia, WC) - Prajnesh Gunneswaran (Indie, LL) 6:4, 6:2, 7:5

poniedziałek, 20 stycznia

Matteo Berrettini (Włochy, 8) - Andrew Harris (Australia, WC) 6:3, 6:1, 6:3
Ricardas Berankis (Litwa) - Roberto Carballes (Hiszpania) 6:4, 6:2, 6:2
Sam Querrey (USA) - Borna Corić (Chorwacja, 25) 6:3, 6:4, 6:4
Guido Pella (Argentyna, 22) - John-Patrick Smith (Australia, WC) 6:3, 7:5, 6:4
Gregoire Barrere (Francja) - Mohamed Safwat (Egipt, Q) 6:7(8), 7:6(1), 6:4, 7:6(5)
Marton Fucsovics (Węgry) - Denis Shapovalov (Kanada, 13) 6:3, 6:7(7), 6:1, 7:6(3)
Grigor Dimitrow (Bułgaria, 18) - Juan Ignacio Londero (Argentyna) 4:6, 6:2, 6:0, 6:4
Roger Federer (Szwajcaria, 3) - Steve Johnson (USA) 6:3, 6:2, 6:2
Stefanos Tsitsipas (Grecja, 6) - Salvatore Caruso (Włochy) 6:0, 6:2, 6:3
Philipp Kohlschreiber (Niemcy) - Marcos Giron (USA) 7:5, 6:1, 6:2
Daniel Evans (Wielka Brytania, 30) - Mackenzie McDonald (USA) 3:6, 4:6, 6:1, 6:2, 6:3
Yoshihito Nishioka (Japonia) - Laslo Djere (Serbia) 6:4, 3:6, 6:2, 7:6(1)
Novak Djoković (Serbia, 2) - Jan-Lennard Struff (Niemcy) 7:6(5), 6:2, 2:6, 6:1

Drabinka turnieju mężczyzn Australian Open 2020

Zobacz także:
Australian Open: Mecz z Rogerem Federerem na widoku Huberta Hurkacza
Australian Open: Iga Świątek i Magda Linette poznały rywalki

ZOBACZ WIDEO Konrad Dąbrowski idzie w ślady ojca. Na naszych oczach rośnie olbrzymi talent

Czy Novak Djoković obroni tytuł w Australian Open?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0):
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×