Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Roland Garros: Program i wyniki mężczyzn (drabinka)

Hiszpan Rafael Nadal celuje w 13. tytuł w wielkoszlemowym Roland Garros. Najwyżej rozstawiony w Paryżu został Serb Novak Djoković. Na francuskiej mączce zaprezentuje się dwóch Polaków - Hubert Hurkacz i Kamil Majchrzak.
Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Rafael Nadal Getty Images / Tim Clayton/Corbis / Na zdjęciu: Rafael Nadal

Roland Garros, Paryż (Francja)
Wielki Szlem, kort ziemny, pula nagród 38 mln euro

finał:

niedziela, 11 października

Rafael Nadal (Hiszpania, 2) - Novak Djoković (Serbia, 1) 6:0, 6:2, 7:5

półfinał:

piątek, 9 października

Novak Djoković (Serbia, 1) - Stefanos Tsitsipas (Grecja, 5) 6:3, 6:2, 5:7, 4:6, 6:1
Rafael Nadal (Hiszpania, 2) - Diego Schwartzman (Argentyna, 12) 6:3, 6:3, 7:6(0)

ćwierćfinał:

środa, 7 października

Novak Djoković (Serbia, 1) - Pablo Carreno (Hiszpania, 17) 4:6, 6:2, 6:3, 6:4
Stefanos Tsitsipas (Grecja, 5) - Andriej Rublow (Rosja, 13) 7:5, 6:2, 6:3

wtorek, 6 października

Diego Schwartzman (Argentyna, 12) - Dominic Thiem (Austria, 3) 7:6(1), 5:7, 6:7(6), 7:6(5), 6:2
Rafael Nadal (Hiszpania, 2) - Jannik Sinner (Włochy) 7:6(4), 6:4, 6:1

IV runda (1/8 finału):

poniedziałek, 5 października

Novak Djoković (Serbia, 1) - Karen Chaczanow (Rosja, 15) 6:4, 6:3, 6:3
Pablo Carreno (Hiszpania, 17) - Daniel Altmaier (Niemcy, Q) 6:2, 7:5, 6:2
Andriej Rublow (Rosja, 13) - Marton Fucsovics (Węgry) 6:7(4), 7:5, 6:4, 7:6(3)
Stefanos Tsitsipas (Grecja, 5) - Grigor Dimitrow (Bułgaria, 18) 6:3, 7:6(9), 6:2

niedziela, 4 października

Diego Schwartzman (Argentyna, 12) - Lorenzo Sonego (Włochy) 6:1, 6:3, 6:4
Dominic Thiem (Austria, 3) - Hugo Gaston (Francja, WC) 6:4, 6:4, 5:7, 3:6, 6:3
Jannik Sinner (Włochy) - Alexander Zverev (Niemcy, 6) 6:3, 6:3, 4:6, 6:3
Rafael Nadal (Hiszpania, 2) - Sebastian Korda (USA, Q) 6:1, 6:1, 6:2

III runda (1/16 finału):

sobota, 3 października

Novak Djoković (Serbia, 1) - Daniel Elahi Galan (Kolumbia, LL) 6:0, 6:3, 6:2
Karen Chaczanow (Rosja, 15) - Cristian Garin (Chile, 20) 6:2, 3:6, 6:4, 6:2
Pablo Carreno (Hiszpania, 17) - Roberto Bautista (Hiszpania, 10) 6:4, 6:3, 5:7, 6:4
Daniel Altmaier (Niemcy, Q) - Matteo Berrettini (Włochy, 7) 6:2, 7:6(5), 6:4
Marton Fucsovics (Węgry) - Thiago Monteiro (Brazylia) 7:5, 6:1, 6:3
Andriej Rublow (Rosja, 13) - Kevin Anderson (RPA) 6:3, 6:2, 6:3
Grigor Dimitrow (Bułgaria, 18) - Roberto Carballes (Hiszpania) 6:1, 6:3 i krecz
Stefanos Tsitsipas (Grecja, 5) - Aljaz Bedene (Słowenia) 6:1, 6:2, 3:1 i krecz

piątek, 2 października

Lorenzo Sonego (Włochy) - Taylor Fritz (USA, 27) 7:6(5), 6:3, 7:6(17)
Diego Schwartzman (Argentyna, 12) - Norbert Gombos (Słowacja) 7:6(3), 6:3, 6:3
Hugo Gaston (Francja, WC) - Stan Wawrinka (Szwajcaria, 16) 2:6, 6:3, 6:3, 4:6, 6:0
Dominic Thiem (Austria, 3) - Casper Ruud (Norwegia, 28) 6:4, 6:3, 6:1
Alexander Zverev (Niemcy, 6) - Marco Cecchinato (Włochy, Q) 6:1, 7:5, 6:3
Jannik Sinner (Włochy) - Federico Coria (Argentyna) 6:3, 7:5, 7:5
Sebastian Korda (USA, Q) - Pedro Martinez (Hiszpania, Q) 6:4, 6:3, 6:1
Rafael Nadal (Hiszpania, 2) - Stefano Travaglia (Włochy) 6:1, 6:4, 6:0

II runda (1/32 finału):

czwartek, 1 października

Novak Djoković (Serbia, 1) - Ricardas Berankis (Litwa) 6:1, 6:2, 6:2
Daniel Elahi Galan (Kolumbia, LL) - Tennys Sandgren (USA) 6:2, 6:2, 6:3
Cristian Garin (Chile, 20) - Marc Polmans (Australia, LL) 6:7(5), 6:2, 7:6(3), 6:4
Karen Chaczanow (Rosja, 15) - Jiri Vesely (Czechy) 6:1, 6:7(4), 7:6(7), 7:6(2)
Roberto Bautista (Hiszpania, 10) - Attila Balazs (Węgry) 6:3, 6:1, 6:2
Pablo Carreno (Hiszpania, 17) - Guido Pella (Argentyna) 6:3, 6:2, 6:1
Daniel Altmaier (Niemcy, Q) - Jan-Lennard Struff (Niemcy, 30) 6:3, 7:6(4), 6:3
Matteo Berrettini (Włochy, 7) - Lloyd Harris (RPA) 6:4, 4:6, 6:2, 6:3
Marton Fucsovics (Węgry) - Albert Ramos (Hiszpania) 7:6(2), 6:3, 7:5
Thiago Monteiro (Brazylia) - Marcos Giron (USA) 7:6(5), 6:4, 6:1
Kevin Anderson (RPA) - Dusan Lajović (Serbia, 22) 6:2, 6:4, 4:6, 3:6, 6:3
Andriej Rublow (Rosja, 13) - Alejandro Davidovich Fokina (Hiszpania) 7:5, 6:1, 3:6, 6:1
Roberto Carballes (Hiszpania) - Denis Shapovalov (Kanada, 9) 7:5, 6:7(5), 6:3, 3:6, 8:6
Grigor Dimitrow (Bułgaria, 18) - Andrej Martin (Słowacja) 6:4, 7:6(5), 6:1
Aljaz Bedene (Słowenia) - Nikola Milojević (Serbia, Q) 7:5, 2:6, 6:1, 7:6(4)
Stefanos Tsitsipas (Grecja, 5) - Pablo Cuevas (Urugwaj) 6:1, 6:4, 6:2

środa, 30 września

Lorenzo Sonego (Włochy) - Aleksander Bublik (Kazachstan) 7:6(8), 6:1, 7:5
Taylor Fritz (USA, 27) - Radu Albot (Mołdawia) 6:3, 6:2, 6:4
Norbert Gombos (Słowacja) - Jurij Rodionov (Austria, Q) 6:2, 2:6, 7:6(4), 6:4
Diego Schwartzman (Argentyna, 12) - Lorenzo Giustino (Włochy, Q) 6:1, 7:5, 6:0
Stan Wawrinka (Szwajcaria, 16) - Dominik Koepfer (Niemcy) 6:3, 6:2, 3:6, 6:1
Hugo Gaston (Francja, WC) - Yoshihito Nishioka (Japonia) 6:4, 7:6(4), 3:6, 6:2
Casper Ruud (Norwegia, 28) - Tommy Paul (USA) 6:1, 1:6, 6:3, 1:6, 6:3
Dominic Thiem (Austria, 3) - Jack Sock (USA, Q) 6:1, 6:3, 7:6(6)
Alexander Zverev (Niemcy, 6) - Pierre-Hugues Herbert (Francja) 2:6, 6:4, 7:6(5), 4:6, 6:4
Marco Cecchinato (Włochy, Q) - Juan Ignacio Londero (Argentyna) 6:3, 6:2, 5:7, 6:2
Federico Coria (Argentyna) - Benoit Paire (Francja, 23) 7:6(3), 4:6, 6:3, 6:1
Jannik Sinner (Włochy) - Benjamin Bonzi (Francja, Q) 6:2, 6:4, 6:4
Pedro Martinez (Hiszpania, Q) - Michaił Kukuszkin (Kazachstan) 6:3, 6:1, 6:0
Sebastian Korda (USA, Q) - John Isner (USA, 21) 6:4, 6:4, 2:6, 6:4
Stefano Travaglia (Włochy) - Kei Nishikori (Japonia) 6:4, 2:6, 7:6(7), 4:6, 6:2
Rafael Nadal (Hiszpania, 2) - Mackenzie McDonald (USA) 6:1, 6:0, 6:3

I runda:

wtorek, 29 września

Novak Djoković (Serbia, 1) - Mikael Ymer (Szwecja) 6:0, 6:2, 6:3
Ricardas Berankis (Litwa) - Hugo Dellien (Boliwia) 6:1, 6:4, 6:4
Cristian Garin (Chile, 20) - Philipp Kohlschreiber (Niemcy) 6:4, 4:6, 6:1, 6:4
Marc Polmans (Australia, LL) - Ugo Humbert (Francja) 6:2, 6:2, 3:6, 6:3
Roberto Bautista (Hiszpania, 10) - Richard Gasquet (Francja) 7:6(5), 6:2, 6:1
Attila Balazs (Węgry) - Yasutaka Uchiyama (Japonia) 6:2, 6:3, 7:5
Lloyd Harris (RPA) - Alexei Popyrin (Australia) 6:4, 6:4, 7:6(7)
Matteo Berrettini (Włochy, 7) - Vasek Pospisil (Kanada) 6:3, 6:1, 6:3
Marcos Giron (USA) - Quentin Halys (Francja, WC) 7:5, 3:6, 6:7(5), 7:5, 8:6
Thiago Monteiro (Brazylia) - Nikołoz Basilaszwili (Gruzja, 31) 7:5, 6:4, 6:2
Dusan Lajović (Serbia, 22) - Gianluca Mager (Włochy) 6:4, 7:6(4), 4:6, 6:1
Kevin Anderson (RPA) - Laslo Djere (Serbia) 6:2, 6:3, 6:4
Alejandro Davidovich Fokina (Hiszpania) - Harold Mayot (Francja, WC) 7:6(5), 6:3, 7:5
Andriej Rublow (Rosja, 13) - Sam Querrey (USA) 6:7(5), 6:7(4), 7:5, 6:4, 6:3
Denis Shapovalov (Kanada, 9) - Gilles Simon (Francja) 6:2, 7:5, 5:7, 6:3
Roberto Carballes (Hiszpania) - Steve Johnson (USA) 6:1, 6:1, 6:0
Andrej Martin (Słowacja) - Joao Sousa (Portugalia) 7:5, 6:1, 6:2
Grigor Dimitrow (Bułgaria, 18) - Gregoire Barrere (Francja) 6:3, 6:2, 6:2
Pablo Cuevas (Urugwaj) - Henri Laaksonen (Szwajcaria, Q) 6:1, 2:6, 6:4, 6:2
Stefanos Tsitsipas (Grecja, 5) - Jaume Munar (Hiszpania) 4:6, 2:6, 6:1, 6:4, 6:4

poniedziałek, 28 września

Daniel Elahi Galan (Kolumbia, LL) - Cameron Norrie (Wielka Brytania) 4:6, 6:3, 5:7, 6:1, 6:1
Tennys Sandgren (USA) - Hubert Hurkacz (Polska, 29) 7:5, 2:6, 4:6, 7:6(1), 11:9
Jiri Vesely (Czechy) - Liam Broady (Wielka Brytania, Q) 6:2, 5:7, 6:3, 6:2
Karen Chaczanow (Rosja, 15) - Kamil Majchrzak (Polska) 7:6(3), 6:3, 6:3
Guido Pella (Argentyna) - Salvatore Caruso (Włochy) 7:6(6), 6:7(4), 7:5, 6:4
Pablo Carreno (Hiszpania, 17) - John Millman (Australia) 6:3, 6:2, 7:5
Jan-Lennard Struff (Niemcy, 30) - Frances Tiafoe (USA) 3:6, 7:6(5), 6:3, 6:7(2), 6:3
Daniel Altmaier (Niemcy, Q) - Feliciano Lopez (Hiszpania) 7:6(1), 6:4, 6:4
Marton Fucsovics (Węgry) - Danił Miedwiediew (Rosja, 4) 6:4, 7:6(3), 2:6, 6:1
Albert Ramos (Hiszpania) - Adrian Mannarino (Francja) 6:4, 6:3, 6:0
Nikola Milojević (Serbia, Q) - Filip Krajinović (Serbia, 26) 6:4, 3:6, 6:3, 6:1
Aljaz Bedene (Słowenia) - Arthur Rinderknech (Francja, WC) 6:2, 6:7(7), 6:4, 6:4
Aleksander Bublik (Kazachstan) - Gael Monfils (Francja, 8) 6:4, 7:5, 3:6, 6:3
Lorenzo Sonego (Włochy) - Emilio Gomez (Ekwador, Q) 6:7(6), 6:3, 6:1, 6:7(4), 6:3
Lorenzo Giustino (Włochy, Q) - Corentin Moutet (Francja) 0:6, 7:6(7), 7:6(3), 2:6, 18:16
Hugo Gaston (Francja, WC) - Maxime Janvier (Francja, WC) 7:6(5), 6:4, 6:3
Yoshihito Nishioka (Japonia) - Felix Auger-Aliassime (Kanada, 19) 7:5, 6:3, 6:3
Casper Ruud (Norwegia, 28) - Yuichi Sugita (Japonia) 6:1, 6:3, 6:1
Tommy Paul (USA) - James Duckworth (Australia) 6:2, 6:3, 6:2
Jack Sock (USA, Q) - Reilly Opelka (USA) 6:4, 6:4, 6:3
Dominic Thiem (Austria, 3) - Marin Cilić (Chorwacja) 6:4, 6:3, 6:3
Pierre-Hugues Herbert (Francja) - Michael Mmoh (USA, Q) 6:3, 6:2, 6:3
Michaił Kukuszkin (Kazachstan) - Fabio Fognini (Włochy, 14) 7:5, 3:6, 7:6(1), 6:0
Pedro Martinez (Hiszpania, Q) - Aleksandar Vukić (Australia, Q) 7:5, 6:4, 6:0
Mackenzie McDonald (USA) - Steven Diez (Kanada, Q) 4:6, 6:3, 6:3, 6:4
Rafael Nadal (Hiszpania, 2) - Jegor Gerasimow (Białoruś) 6:4, 6:4, 6:2

niedziela, 27 września

Radu Albot (Mołdawia) - Jordan Thompson (Australia) 6:2, 6:4, 6:1
Taylor Fritz (USA, 27) - Tomas Machac (Czechy, Q) 7:5, 7:6(2), 1:6, 2:6, 6:3
Norbert Gombos (Słowacja) - Borna Corić (Chorwacja, 24) 6:4, 3:6, 6:3, 6:4
Jurij Rodionov (Austria, Q) - Jeremy Chardy (Francja) 3:6, 4:6, 7:6(6), 6:4, 10:8
Diego Schwartzman (Argentyna, 12) - Miomir Kecmanović (Serbia) 6:0, 6:1, 6:3
Stan Wawrinka (Szwajcaria, 16) - Andy Murray (Wielka Brytania, WC) 6:1, 6:3, 6:2
Dominik Koepfer (Niemcy) - Antoine Hoang (Francja, WC) 6:2, 3:6, 6:1, 6:1
Alexander Zverev (Niemcy, 6) - Dennis Novak (Austria) 7:5, 6:2, 6:4
Juan Ignacio Londero (Argentyna) - Federico Delbonis (Argentyna) 6:4, 7:6(1), 2:6, 1:6, 14:12
Marco Cecchinato (Włochy, Q) - Alex de Minaur (Australia, 25) 7:6(9), 6:4, 6:0
Benoit Paire (Francja, 23) - Soon Woo Kwon (Korea Południowa) 7:5, 6:4, 6:4
Federico Coria (Argentyna) - Jason Jung (Tajwan, LL) 7:5, 7:6(6), 7:6(3)
Benjamin Bonzi (Francja, Q) - Emil Ruusuvuori (Finlandia) 6:2, 6:4, 4:6, 6:4
Jannik Sinner (Włochy) - David Goffin (Belgia, 11) 7:5, 6:0, 6:3
Sebastian Korda (USA, Q) - Andreas Seppi (Włochy) 6:2, 4:6, 6:3, 6:3
John Isner (USA, 21) - Elliot Benchetrit (Francja, WC) 6:4, 6:1, 6:3
Kei Nishikori (Japonia) - Daniel Evans (Wielka Brytania, 32) 1:6, 6:1, 7:6(3), 1:6, 6:4
Stefano Travaglia (Włochy) - Pablo Andujar (Hiszpania) 6:3, 6:4, 6:4

Zobacz także:
Roland Garros: Iga Świątek zagra z ubiegłoroczną finalistką
Roland Garros: Hubert Hurkacz znów spotka się z Tennysem Sandgrenem

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: czas się dla niej zatrzymał. Piękna tenisistka

Czy Rafael Nadal wygra Rolanda Garrosa 2020?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (1):
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×