Co za zagranie Hurkacza! Federer tylko bezradnie patrzył [WIDEO]

Hubert Hurkacz pokonał Rogera Federera w ćwierćfinale Wimbledonu, popisując się znakomitą grą i widowiskowymi akcjami. Oto jedna z nich.

PS
Hubert Hurkacz PAP/EPA / NEIL HALL / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz
Wielki mecz, wielkie zwycięstwo Huberta Hurkacza w ćwierćfinale Wimbledonu. Polak pokonał legendarnego Rogera Federera i dokonał tego w trzech setach - 6:3, 7:6(4), 6:0.

Takiego obrotu spraw chyba nikt się nie spodziewał, ale Hurkacz był w środę w znakomitej formie. Regularnie popisywał się widowiskowymi zagraniami.

Tak było choćby na początku tie-breaka w drugim secie, kiedy przy podaniu Federera Polak został zepchnięty do defensywy. Kiedy wydawało się, że w tej wymianie nic już nie wskóra, popisał się znakomitym uderzeniem. Szwajcar mógł tylko bezradnie popatrzeć.

Zobacz znakomite zagranie Hurkacza:

W piątek, w półfinale, rywalem Hurkacza będzie Matteo Berrettini lub Felix Auger-Aliassime