KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

US Open: Program i wyniki mężczyzn (drabinka)

Hubert Hurkacz i Kamil Majchrzak reprezentują Polskę w głównej drabince mężczyzn wielkoszlemowego US Open 2021. Najwyżej rozstawiony został Serb Novak Djoković, który w Nowym Jorku chce skompletować Klasycznego Wielkiego Szlema.

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Novak Djoković PAP/EPA / DEAN LEWINS / Na zdjęciu: Novak Djoković

US Open, Nowy Jork (USA)
Wielki Szlem, kort twardy, pula nagród 57,5 mln dolarów

finał:

niedziela, 12 września

Danił Miedwiediew (Rosja, 2) - Novak Djoković (Serbia, 1) 6:4, 6:4, 6:4

półfinał:

piątek, 10 września

Novak Djoković (Serbia, 1) - Alexander Zverev (Niemcy, 4) 4:6, 6:2, 6:4, 4:6, 6:2
Danił Miedwiediew (Rosja, 2) - Felix Auger-Aliassime (Kanada, 12) 6:4, 7:5, 6:2

ćwierćfinał:

środa, 8 września

Novak Djoković (Serbia, 1) - Matteo Berrettini (Włochy, 6) 5:7, 6:2, 6:2, 6:3
Alexander Zverev (Niemcy, 4) - Lloyd Harris (RPA) 7:6(6), 6:3, 6:4

wtorek, 7 września

Felix Auger-Aliassime (Kanada, 12) - Carlos Alcaraz (Hiszpania) 6:3, 3:1 i krecz
Danił Miedwiediew (Rosja, 2) - Botic van de Zandschulp (Holandia, Q) 6:3, 6:0, 4:6, 7:5

IV runda (1/8 finału):

poniedziałek, 6 września

Novak Djoković (Serbia, 1) - Jenson Brooksby (USA, WC) 1:6, 6:3, 6:2, 6:2
Matteo Berrettini (Włochy, 6) - Oscar Otte (Niemcy, Q) 6:4, 3:6, 6:3, 6:2
Alexander Zverev (Niemcy, 4) - Jannik Sinner (Włochy, 13) 6:4, 6:4, 7:6(7)
Lloyd Harris (RPA) - Reilly Opelka (USA, 22) 6:7(6), 6:4, 6:1, 6:3

niedziela, 5 września

Felix Auger-Aliassime (Kanada, 12) - Frances Tiafoe (USA) 4:6, 6:2, 7:6(6), 6:4
Carlos Alcaraz (Hiszpania) - Peter Gojowczyk (Niemcy, Q) 5:7, 6:1, 5:7, 6:2, 6:0
Botic van de Zandschulp (Holandia, Q) - Diego Schwartzman (Argentyna, 11) 6:3, 6:4, 5:7, 5:7, 6:1
Danił Miedwiediew (Rosja, 2) - Daniel Evans (Wielka Brytania, 24) 6:3, 6:4, 6:3

III runda (1/16 finału):

sobota, 4 września

Novak Djoković (Serbia, 1) - Kei Nishikori (Japonia) 6:7(4), 6:3, 6:3, 6:2
Jenson Brooksby (USA, WC) - Asłan Karacew (Rosja, 21) 6:2, 3:6, 2:6, 6:3, 6:3
Oscar Otte (Niemcy, Q) - Andreas Seppi (Włochy) 6:3, 6:4, 2:6, 7:5
Matteo Berrettini (Włochy, 6) - Ilja Iwaszka (Białoruś) 6:7(5), 6:2, 6:4, 2:6, 6:3
Alexander Zverev (Niemcy, 4) - Jack Sock (USA, WC) 3:6, 6:2, 6:3, 2:1 i krecz
Jannik Sinner (Włochy, 13) - Gael Monfils (Francja, 17) 7:6(1), 6:2, 4:6, 4:6, 6:4
Reilly Opelka (USA, 22) - Nikołoz Basilaszwili (Gruzja) 7:6(5), 6:3, 6:4
Lloyd Harris (RPA) - Denis Shapovalov (Kanada, 7) 6:4, 6:4, 6:4

piątek, 3 września

Frances Tiafoe (USA) - Andriej Rublow (Rosja, 5) 4:6, 6:3, 7:6(6), 4:6, 6:1
Felix Auger-Aliassime (Kanada, 12) - Roberto Bautista (Hiszpania, 18) 6:3, 6:4, 4:6, 3:6, 6:3
Peter Gojowczyk (Niemcy, Q) - Henri Laaksonen (Szwajcaria, Q) 3:6, 6:3, 6:1, 6:4
Carlos Alcaraz (Hiszpania) - Stefanos Tsitsipas (Grecja, 3) 6:3, 4:6, 7:6(2), 0:6, 7:6(5)
Botic van de Zandschulp (Holandia, Q) - Facundo Bagnis (Argentyna) 3:6, 6:0, 6:2, 6:2
Diego Schwartzman (Argentyna, 11) - Alex Molcan (Słowacja, Q) 6:4, 6:3, 6:3
Daniel Evans (Wielka Brytania, 24) - Alexei Popyrin (Australia) 4:6, 3:6, 6:3, 6:4, 7:6(1)
Danił Miedwiediew (Rosja, 2) - Pablo Andujar (Hiszpania) 6:0, 6:4, 6:3

II runda (1/32 finału):

czwartek, 2 września

Novak Djoković (Serbia, 1) - Tallon Griekspoor (Holandia) 6:2, 6:3, 6:2
Kei Nishikori (Japonia) - Mackenzie McDonald (USA) 7:6(3), 6:3, 6:7(5), 2:6, 6:3
Asłan Karacew (Rosja, 21) - Jordan Thompson (Australia) 3:6, 3:6, 7:5, 7:6(9), 6:1
Jenson Brooksby (USA, WC) - Taylor Fritz (USA) 6:7(7), 7:6(10), 7:5, 6:2
Andreas Seppi (Włochy) - Hubert Hurkacz (Polska, 10) 2:6, 6:4, 6:4, 7:6(6)
Oscar Otte (Niemcy, Q) - Denis Kudla (USA) 6:4, 6:4, 6:2
Ilja Iwaszka (Białoruś) - Vasek Pospisil (Kanada) 6:3, 6:4, 7:6(5)
Matteo Berrettini (Włochy, 6) - Corentin Moutet (Francja) 7:6(2), 4:6, 6:4, 6:3
Alexander Zverev (Niemcy, 4) - Albert Ramos (Hiszpania) 6:1, 6:0, 6:3
Jack Sock (USA, WC) - Aleksander Bublik (Kazachstan, 31) 7:6(3), 6:7(2), 6:4, 4:6, 6:3
Gael Monfils (Francja, 17) - Steve Johnson (USA) 7:5, 4:6, 6:4, 6:4
Jannik Sinner (Włochy, 13) - Zachary Svajda (USA, WC) 6:3, 7:6(2), 6:7(6), 6:4
Nikołoz Basilaszwili (Gruzja) - Maxime Cressy (USA, Q) 7:6(3), 6:3, 7:5
Reilly Opelka (USA, 22) - Lorenzo Musetti (Włochy) 7:6(1), 7:5, 6:4
Lloyd Harris (RPA) - Ernesto Escobedo (USA, WC) 6:4, 6:4, 6:2
Denis Shapovalov (Kanada, 7) - Roberto Carballes (Hiszpania) 7:6(7), 6:3, 6:0

środa, 1 września

Andriej Rublow (Rosja, 5) - Pedro Martinez (Hiszpania) 7:6(2), 6:7(5), 6:1, 6:1
Frances Tiafoe (USA) - Guido Pella (Argentyna) 6:1, 6:2, 7:5
Roberto Bautista (Hiszpania, 18) - Emil Ruusuvuori (Finlandia) 6:1, 6:3, 6:2
Felix Auger-Aliassime (Kanada, 12) - Bernabe Zapata Miralles (Hiszpania, LL) 7:6(5), 6:3, 6:2
Henri Laaksonen (Szwajcaria, Q) - Cristian Garin (Chile, 16) 3:6, 7:6(5), 6:2, 6:4
Peter Gojowczyk (Niemcy, Q) - Dusan Lajović (Serbia) 2:6, 6:4, 2:6, 7:5, 6:4
Carlos Alcaraz (Hiszpania) - Arthur Rinderknech (Francja) 7:6(6), 4:6, 6:1, 6:4
Stefanos Tsitsipas (Grecja, 3) - Adrian Mannarino (Francja) 6:3, 6:4, 6:7(4), 6:0
Botic van de Zandschulp (Holandia, Q) - Casper Ruud (Norwegia, 8) 3:6, 6:4, 6:3, 6:4
Facundo Bagnis (Argentyna) - Marco Trungelliti (Argentyna, Q) 7:6(4), 4:6, 6:3, 6:3
Alex Molcan (Słowacja, Q) - Brandon Nakashima (USA, WC) 6:3, 3:6, 1:6, 6:2, 6:4
Diego Schwartzman (Argentyna, 11) - Kevin Anderson (RPA) 7:6(4), 6:3, 6:4
Alexei Popyrin (Australia) - Grigor Dimitrow (Bułgaria, 15) 7:6(4), 7:6(4), 4:0 i krecz
Daniel Evans (Wielka Brytania, 24) - Marcos Giron (USA) 6:4, 7:6(3), 2:6, 6:3
Pablo Andujar (Hiszpania) - Philipp Kohlschreiber (Niemcy) 6:4, 6:3, 6:1
Danił Miedwiediew (Rosja, 2) - Dominik Koepfer (Niemcy) 6:4, 6:1, 6:2

I runda:

wtorek, 31 sierpnia

Novak Djoković (Serbia, 1) - Holger Vitus Nodskov Rune (Dania, Q) 6:1, 6:7(5), 6:2, 6:1
Tallon Griekspoor (Holandia) - Jan-Lennard Struff (Niemcy) 2:6, 7:6(3), 4:6, 6:4, 7:5
Kei Nishikori (Japonia) - Salvatore Caruso (Włochy) 6:1, 6:1, 5:7, 6:3
Mackenzie McDonald (USA) - David Goffin (Belgia, 27) 6:2, 7:5, 6:3
Asłan Karacew (Rosja, 21) - Jaume Munar (Hiszpania) 7:5, 1:6, 6:3, 6:2
Jordan Thompson (Australia) - Gianluca Mager (Włochy) 4:6, 6:3, 7:5, 2:6, 7:6(3)
Jenson Brooksby (USA, WC) - Mikael Ymer (Szwecja) 7:5, 6:2, 5:7, 6:3
Taylor Fritz (USA) - Alex de Minaur (Australia, 14) 7:6(4), 6:2, 1:6, 6:4
Hubert Hurkacz (Polska, 10) - Jegor Gerasimow (Białoruś) 6:3, 6:4, 6:3
Andreas Seppi (Włochy) - Marton Fucsovics (Węgry) 2:6, 7:5, 6:4, 2:6, 7:6(13)
Denis Kudla (USA) - Laslo Djere (Serbia) 4:6, 6:3, 7:5, 7:6(4)
Oscar Otte (Niemcy, Q) - Lorenzo Sonego (Włochy, 20) 6:7(8), 7:5, 7:6(4), 7:6(1)
Vasek Pospisil (Kanada) - Fabio Fognini (Włochy, 28) 2:6, 3:6, 6:1, 6:3, 7:6(4)
Ilja Iwaszka (Białoruś) - Tennys Sandgren (USA) 7:6(3), 6:3, 6:4
Corentin Moutet (Francja) - Stefano Travaglia (Włochy) 6:4, 7:5, 7:6(3)
Matteo Berrettini (Włochy, 6) - Jeremy Chardy (Francja) 7:6(5), 7:6(7), 6:3

Alexander Zverev (Niemcy, 4) - Sam Querrey (USA) 6:4, 7:5, 6:2
Albert Ramos (Hiszpania) - Lucas Pouille (Francja) 6:1, 5:7, 5:7, 7:5, 6:4
Jack Sock (USA, WC) - Yoshihito Nishioka (Japonia) 6:7(5), 6:2, 6:4, 6:2
Aleksander Bublik (Kazachstan, 31) - Yannick Hanfmann (Niemcy) 6:0, 4:6, 6:2, 6:1
Gael Monfils (Francja, 17) - Federico Coria (Argentyna) 6:3, 6:2, 6:2
Steve Johnson (USA) - Maximilian Marterer (Niemcy, Q) 5:7, 7:6(8), 7:6(8), 6:3
Zachary Svajda (USA, WC) - Marco Cecchinato (Włochy) 7:6(6), 5:7, 6:4, 6:4
Jannik Sinner (Włochy, 13) - Max Purcell (Australia, WC) 6:4, 6:2, 4:6, 6:2
Maxime Cressy (USA, Q) - Pablo Carreno (Hiszpania, 9) 5:7, 4:6, 6:1, 6:4, 7:6(7)
Nikołoz Basilaszwili (Gruzja) - Sebastian Korda (USA) 6:2, 2:1 i krecz
Lorenzo Musetti (Włochy) - Emilio Nava (USA, WC) 6:7(5), 6:4, 6:1, 6:3
Reilly Opelka (USA, 22) - Soon Woo Kwon (Korea Południowa) 7:6(3), 6:4, 6:4
Lloyd Harris (RPA) - Karen Chaczanow (Rosja, 25) 6:4, 1:6, 4:6, 6:3, 6:2
Ernesto Escobedo (USA, WC) - Pablo Cuevas (Urugwaj) 6:1, 6:3, 6:1
Roberto Carballes (Hiszpania) - Tommy Paul (USA) 7:6(5), 6:2, 1:6, 6:3
Denis Shapovalov (Kanada, 7) - Federico Delbonis (Argentyna) 6:2, 6:2, 6:3

poniedziałek, 30 sierpnia

Andriej Rublow (Rosja, 5) - Ivo Karlović (Chorwacja, Q) 6:3, 7:6(3), 6:3
Pedro Martinez (Hiszpania) - James Duckworth (Australia) 4:6, 4:6, 7:6(7), 6:2, 6:2
Frances Tiafoe (USA) - Christopher Eubanks (USA, Q) 7:6(8), 5:7, 6:3, 6:4
Guido Pella (Argentyna) - Filip Krajinović (Serbia, 32) 6:7(2), 6:3, 6:2, 6:2
Roberto Bautista (Hiszpania, 18) - Nick Kyrgios (Australia) 6:3, 6:4, 6:0
Emil Ruusuvuori (Finlandia) - Kamil Majchrzak (Polska, Q) 6:4, 6:2, 3:6, 6:1
Bernabe Zapata Miralles (Hiszpania, LL) - Feliciano Lopez (Hiszpania) 5:7, 7:6(6), 4:6, 6:3, 6:3
Felix Auger-Aliassime (Kanada, 12) - Jewgienij Donskoj (Rosja, Q) 7:6(0), 3:6, 7:6(1), 7:6(8)
Cristian Garin (Chile, 16) - Norbert Gombos (Słowacja) 6:3, 4:6, 6:4, 7:6(4)
Henri Laaksonen (Szwajcaria, Q) - John Millman (Australia) 7:6(6), 7:6(2), 6:1
Dusan Lajović (Serbia) - Benoit Paire (Francja) 6:3, 7:5, 2:6, 6:4
Peter Gojowczyk (Niemcy, Q) - Ugo Humbert (Francja, 23) 1:6, 6:1, 6:2, 5:7, 6:4
Carlos Alcaraz (Hiszpania) - Cameron Norrie (Wielka Brytania, 26) 6:4, 6:4, 6:3
Arthur Rinderknech (Francja) - Miomir Kecmanović (Serbia) 6:7(10), 3:6, 7:5, 6:3, 6:4
Adrian Mannarino (Francja) - Pierre-Hugues Herbert (Francja) 3:6, 4:6, 6:4, 6:3, 6:3
Stefanos Tsitsipas (Grecja, 3) - Andy Murray (Wielka Brytania) 2:6, 7:6(7), 3:6, 6:3, 6:4

Casper Ruud (Norwegia, 8) - Yuichi Sugita (Japonia, LL) 6:3, 6:2, 6:2
Botic van de Zandschulp (Holandia, Q) - Carlos Taberner (Hiszpania) 2:6, 3:6, 6:4, 7:5, 6:3
Facundo Bagnis (Argentyna) - Taro Daniel (Japonia) 6:3, 6:3, 6:3
Marco Trungelliti (Argentyna, Q) - Alejandro Davidovich Fokina (Hiszpania, 29) 5:7, 6:3, 7:5, 6:7(3), 6:4
Brandon Nakashima (USA, WC) - John Isner (USA, 19) 7:6(7), 7:6(6), 6:3
Alex Molcan (Słowacja, Q) - Cem Ilkel (Turcja, Q) 4:6, 6:3, 6:1, 6:1
Kevin Anderson (RPA) - Jiri Vesely (Czechy) 7:6(1), 4:6, 3:6, 7:6(5), 7:6(4)
Diego Schwartzman (Argentyna, 11) - Ricardas Berankis (Litwa) 7:5, 6:3, 6:3
Grigor Dimitrow (Bułgaria, 15) - Sam Riffice (USA, WC) 6:1, 7:6(3), 6:3
Alexei Popyrin (Australia) - Radu Albot (Mołdawia) 6:3, 6:7(3), 6:3, 6:3
Marcos Giron (USA) - Antoine Hoang (Francja, Q) 6:3, 6:4, 7:5
Daniel Evans (Wielka Brytania, 24) - Thiago Monteiro (Brazylia) 6:3, 6:7(6), 6:4, 6:1
Philipp Kohlschreiber (Niemcy) - Marin Cilić (Chorwacja, 30) 6:7(4), 6:7(3), 6:2, 6:1, 2:0 i krecz
Pablo Andujar (Hiszpania) - Michaił Kukuszkin (Kazachstan, LL) 3:6, 4:6, 6:4, 6:4, 6:2
Dominik Koepfer (Niemcy) - Quentin Halys (Francja, Q) 6:4, 3:6, 4:6, 6:3, 6:4
Danił Miedwiediew (Rosja, 2) - Richard Gasquet (Francja) 6:4, 6:3, 6:1

Drabinka turnieju mężczyzn US Open 2021

Czytaj także:
Elina Switolina poskromicielką Francuzek
Białoruś po 18 latach ma mistrza turnieju ATP Tour

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: polska mistrzyni i 110 kg ciężaru. Jest moc!
Czy Novak Djoković wygra turniej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×